Reklama

Korg Nano Controllers: vaše domáce hudobné štúdio

Marek Šimunek

Notebooky sa čím ďalej tým viac stávajú určitou náhradou stolových počítačov. Rovnako si tento trend všímajú aj amatérski alebo profesionálni hudobníci, ktorí majú vo svojich notebookoch predpripravené svoje pesničky a bez problémov môžu nosiť svoju tvorbu v notebooku kamkoľvek. Čo však ak potrebujú v niektorej skladbe urobiť rýchlo v teréne zmeny? Isteže, existuje veľa softvérových riešení pre úpravu a tvorbu hudby, avšak klávesnica a myš nie sú stále tým najlepším zariadením na ovládanie. Tu nastupuje na scénu produkt Korg Nano Controllers.

 

Korg Nano Controllers

Spoločnosť Korg má za sebou už roky vývoja a výroby hudobných nástrojov, tentokrát však prihládza s niečím iným. NanoPAD, NanoKEY a NanoCONTROL sú tri malé, samostatné USB vstupné zariadenia pre tvorbu hudby. Pokiaľ hráte na piano určite využijete NanoPAD, ktorý obsahuje 25 kláves. Pre hráčov na bubnoch príde vhod NanoPAD, ktorý má 12 padov a pre miešanie hudobného výsledku využijete NanoCONTROL, ktorý obsahuje štyri zvukové prelínače, deväť ladičiek a 19 prepínačov pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

Korg Nano Controllers

Ak teda potrebujete na cestách editovať hudbu, alebo si jej editáciu chcete skúsiť doma a nechce sa vám investovať veľa prostriedkov, môže byť Korg Nano Controllers tým správnym riešením pre vás. Veľkosť jednotlivých komponentov nepresahuje veľkosť klávesnice notebooku a pre pripojenie poslúžia štandardné USB porty. Okrem bielej farby si ich za súčasnú akciovú cenu 50 USD môžete zakúpiť aj v elegantnej čiernej farbe na stránke predajcu thinkgeek.com.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.