Reklama

Konvertibilný notebook Acer TravelMate Spin B1 je určený do škôl i na cesty

Zdroj | Acer
Imrich Maťo
Zdroj | Acer
Zdroj | Acer

Spoločnosť Acer na výstave moderných technológií a nových postupov vo výučbe, BETT Show v Londýne (25. – 28. 1. 2017), predstavila okrem šikovného Chromebook Spin 11 aj konvertibilný TravelMate Spin B1 s OS Windows.

Pozrite si

Acer Chromebook Spin 11 – prívetivý notebook do školy

Zdroj | Acer

Konvertibilný notebooku Acer TravelMate Spin B1 (B118) je určený pre vzdelávaciu sféru. Jeho robustná konštrukcia s obrazovkou odolnou voči tlaku, gumovým „nárazníkom“ absorbujúcim nárazy a klávesnicou odolnou proti poliatiu by mali vydržať aj nie veľmi šetrné zaobchádzanie žiakmi či študentmi.

Pozrite si

Acer Aspire V Nitro: herná séria s Intel Core i7 a výkonnou grafickou kartou

Zdroj | Acer

TravelMate Spin B1 má 11,6-palcový dotykový displej s rozlíšením HD, prípadne Full HD. 360° pánty umožňujú, ako býva zvykom, polohovanie v režimoch, Notebook, Displej, Stan či Tablet.

Pozrite si

Acer Aspire S13 S5-371 – kvalitný displej a výborná výdrž batérie

Notebook má deklarovanú výdrž na batériu slušných 13 hodín, pričom ho poháňa procesor Intel Pentium a grafika Intel HD Graphics.

Zaujímavosťou tohto notebooku je možnosť použitia stylusu s podporou Windows Ink, ktorým si študenti môžu zapisovať poznámky, upravovať dokumenty Microsoft Word, pracovať v rôznych aplikáciách a samozrejme kresliť.

Pozrite si

Odolný Acer Chromebook 11 N7 vhodný najmä do učební

Zdroj | Acer

Navyše je TravelMate Spin B1 vybavený softvérom Acer TeachSmart, ktorého rozhranie pracuje v spojení s vstavanými viacfarebnými LED diódami na veku notebooku. To umožní intuitívnejšiu interakciu medzi pedagógom a žiakmi.

Zdroj | Acer

Konvertibilnému notebooku Acer TravelMate Spin B1 nechýba bezdrôtové pripojenie 2×2 MIMO 802.11ac, Bluetooth 4.0, dva porty USB 3.0, jeden USB 2.0 a jeden HDMI. Taktiež 3,5 mm slúchadlový konektor a čítaska SD kariet.

Pozrite si

Acer Switch Alpha 12 – silný procesor a tiché chladenie

K dispozícii má byť v druhom štvrťroku 2017 za zatiaľ nespresnenú cenu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.