Reklama

Konvertibilný ASUS Chromebook Flip C302CA zaujme nielen dizajnom

ASUS Chromebook Flip C302CA
Zdroj | ASUS
Marek Hudák
ASUS Chromebook Flip C302CA
Zdroj | ASUS
Zdroj | ASUS

Spoločnosť ASUS na výstave CES 2017 predstavila okrem iného aj nový konvertibilný ASUS Chromebook Flip C302CA s vysokou výdržou na jedno nabite a zaujímavým dizajnom.

Novinka od taiwanského výrobcu s operačným systémom Chrome OS sa môže pýšiť okrem 12,5-palcového dotykového displeja s Full HD rozlíšením aj procesorom Intel Core M 6Y30 alebo M 6Y75 (v závislosti od konfigurácie).

Pozrite si

ASUSPro B9440: najľahší 14-palcový notebook s najnovšou i7

To isté platí aj pre operačnú pamäť RAM, ktorá je dostupná v 4 a 8 GB kapacite. Vnútorné úložisko je tvorené pamäťou typu eMMC do veľkosti 128 GB.

Zdroj | ASUS

Z pohľadu konektivity môžete rátať s čítačkou kariet podporujúcou formáty SD, SDHC a SDXC, modulom Wi-Fi 802.11 ac, bezdrôtovou technológiou Bluetooth vo verzii 4.2 a dvojicou USB-C portov.

Zdroj | ASUS

Zabudovaná 2-článková 39 Wh batéria v tele zariadenia o rozmeroch 304 x 210 x 13,7 mm a s váhou 1,2 kg dokáže podla výrobcu zásobovať Chromebook energiou na jedno nabitie až takmer 10 hodín.

Pozrite si

ASUS Transformer Book T101 sa dostáva u nás do predaja

Zdroj | ASUS

Nový ASUS Chromebook Flip C302CA je zaujímavý predovšetkým konvertibilným dizajnom s možnosťou používania v štyroch takzvaných módoch.

,,Tent mód“ a ,Stand mód“ sa javí ako užitočný pomocník počas prepisovania informácií z displeja zariadenia napríklad aj počas skúškového obdobia. 🙂

Zdroj | ASUS

Vďaka dotykovému displeju je možné pracovať s novinkou aj ako s klasickým tabletom, s tým rozdiel, že si budete musieť zvyknúť na Chrome OS. Samozrejmosťou je postavenie do formy klasického laptopu, kedy naplno využijete zabudovanú klávesnicu.

Za najlacnejšiu konfiguráciu tvorenú procesorom rady Inel Core m3 spolu so 4 GB pamäťou RAM a 32 GB vnútorným úložiskom zaplatíte 499 dolárov (približne 477 eur).

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.