Reklama

Konečne si môžete pozrieť Oppenheimera aj na streame. Vieme, na ktorom

Zdroj | Universal Pictures
Michal Sobek
Zdroj | Universal Pictures
Zdroj | Universal Pictures

Životopisná dráma Oppenheimer sa z kinových sál preniesla do online priestoru. Okrem toho si však tento úspešný film ocenený niekoľkými Oscarmi môžete zakúpiť alebo aspoň požičať. Kde si ho teda pozriete?

Cieľom tohto trojhodinového filmu je divákom objasniť zákulisie výroby prvej atómovej bomby, ale zároveň aj vyrozprávať príbeh jej tvorcu – Roberta Oppenheimera. Je tu skvelé herecké obsadenie na čele s Cillianom Murphym, ďalej tu hrajú Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett a ďalší.

Obsah pokračuje pod reklamou

Oppenheimer – príbeh muža, ktorý riskoval zničenie sveta, aby ho tým zachránil.

Po úspechov v kinosálach si pred pár dnami odniesol aj najviac zlatých sošiek z tohtoročných Oscarov. Film bol nominovaný v trinástich kategóriách, pričom prvenstvo získal v siedmich z nich.

Ocenenie si odniesol za najlepší film, najlepšiu réžiu, najlepšiu hudbu, najlepšiu kinematografiu, najlepší strih, ale zároveň Cillian Murphy a Robert Downey Jr získali tituly za najlepšieho herca v hlavnej a vedľajšej úlohe práve z filmu Oppenheimer.

Pozrite si

Ktoré Oscary nájdete aj na streamoch? Skoro všetky!

Od dnešného dňa si tento film môžete pozrieť konečne aj online na streamovacej službe. Na ktorej? Oppenheimer zamieril na platformu SkyShowtime. Ak by ste však túto službu nemali predplatenú, film si môžete požičať/zakúpiť aj cez Google Filmy alebo Apple TV.

Zdroj | SkyShowtime

Ide skutočne o majstrovské dielo režiséra Christophera Nolana. Ak by vás o tomto filme zaujímali nejaké podrobnosti, tak sme dávnejšie pre vás pripravili aj článok 5 zaujímavých vecí, ktoré ste netušili o filme Oppenheimer.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.