Reklama

Komunikujte v roamingu ako doma - S Orangeom v celej Európskej únii

PR článok

Chystáte sa na dovolenku v zahraničí, ale mobil by ste najradšej nechali doma, lebo sa obávate vysokých roamingových poplatkov? Už nemusíte! Orange totiž výrazne znížil ceny roamingu v celej Európskej únii, pričom dáta sú až o 50% lacnejšie, ako je ich regulovaná cena. Pozrite sa, prečo komunikujete s operátorom Orangeom v roamingu mimoriadne výhodne.

Dovolenka v zahraničí, najlepšie pri mori, je pre mnohých splneným snom. Ako však zabezpečiť, aby sa vám zbytočne nepredražila komunikáciou v roamingu? V zahraničí je totiž telefonovanie, esemeskovanie, ale i surfovanie zvyčajne výrazne drahšie, ako doma, navyše platíte aj za prichádzajúce hovory. Najjednoduchším riešením by bolo nechať mobil doma v šuflíku. Vtedy by vás roamingové poplatky rozhodne neprekvapili. Ale odišli by ste bez mobilu? Veď ten vás spája s rodinou, vybavíte s ním, čo potrebujete, no najmä si pomocou neho môžete kedykoľvek privolať pomoc. Nehovoriac o zábave, ktorú ponúkajú moderné smartfóny vďaka multimédiám. Navyše, ak radi komunikujete cez sociálne siete, viacdňový absťák by ste určite neradi absolvovali a spoliehať sa na funkčnú Wi-Fi sieť v mieste pobytu, to sa často nevyplatí.

Ak ste zákazníkom Orangeu, rozhodne by ste si pred odchodom na dovolenku v rámci Európskej únie mali aktivovať jeden z vynovených roamingových balíkov Moja Európa alebo Roaming+. Vďaka nim môžete totiž komunikovať za ceny ako doma, a navyše zadarmo získate pre celú vašu rodinu aj cestovné poistenie.

Sony Xperia (Foto: Sony)
Foto: Sony

Len 12 centov za všetko!

S roamingovým balíkom Moja Európa si môžete v celej Európskej únii vrátane Švajčiarska, Nórska, Lichtenštajnska a Islandu užívať telefonovanie, odosielanie SMS správ či surfovanie za ceny ako doma, teda iba za 12 centov. Čo to znamená? Ak voláte na Slovensko počas vašej dovolenky v zahraničí, hovor vám bude účtovaný sumou 12 centov za minútu. Rovnaký poplatok zaplatíte za minútu prichádzajúceho hovoru, teda ak vám niekto telefonuje zo Slovenska. V prípade, že radšej esemeskujete, vedzte, že aj za každú odoslanú SMS správu zo zahraničia zaplatíte len 12 centov. Orange však zlacnil aj dáta. Napriek tomu, že regulovaná cena pre Európsku úniu je od 1. júla 2014 stanovená na 24 centov za 1 MB dát, so službou Moja Európa si môžete dáta užívať až o polovicu lacnejšie. Skutočne aj tu platí výhodná cena 12 centov za 1 MB dát.

TIP: Ak si roamingový balík Moja Európa aktivujete v období od 25. júna do 30. septembra 2014, získate ho na prvé 2 mesiace úplne zadarmo.

Roaming = ťažká matematika? Nie, stačí si zapamätať cenu 12 centov. Ak prevoláte 20 minút, zaplatíte len 2,40 €. Pritom platí, že všetky odchádzajúce a prichádzajúce hovory v roamingu sú účtované za 1 minútu hovoru a následne po 1 sekunde. Odoslanie 10 SMS správ vás vyjde len na 1,20 €. Verte nám, že počas týždňovej dovolenky s pravidelnou kontrolou e-mailov, prezretím niekoľkých web stránok či komunikáciou na sociálnych sieťach pravdepodobne neprekročíte ani 100 MB dát. A to za 12 eur v roamingu stojí za to, nemyslíte? Atraktívna roamingová služba Moja Európa stojí mesačne 2,99 €.

Službu Moja Európa si môžete aktivovať aj zaslaním SMS správy v tvare ANO na krátke číslo 615.

30 voľných minút na prijaté hovory

V ponuke Orangeu nájdete viacero roamingových balíkov. Novinkou je balík Roaming+, s ktorým si rovnako môžete užívať výhodné dáta len za 0,12 €/MB. Balík však zahŕňa okrem krajín Európskej únie aj krajiny EEA a Švajčiarsko. Za bežné telefonovanie a odosielanie SMS správ síce zaplatíte regulované ceny, ale poteší vás až 30 voľných minút pre prichádzajúce hovory. Vaša rodina, známi a priatelia sa vám tak do zahraničia vďaka balíku Roaming+ dovolajú bez toho, aby ste za prijaté hovory prvú polhodinu platili. A mesačný poplatok za balík? Len 1,99 €.

Službu Roaming+ si môžete aktivovať aj zaslaním SMS správy v tvare ANO na krátke číslo 716.

Cestovné poistenie pre celú rodinu

Už ste určite zaregistrovali rodinný prístup operátora Orange, vďaka čomu si na Slovensku môžete užívať množstvo výhod a lákavých ponúk pre celú rodinu v rámci programu Orange pre rodinu. Orange však ide až za hranice a má pre vás veľké letné prekvapenie. Až do 30. septembra 2014 si totiž môžu všetci zákazníci Orangeu s roamingovým balíkom Moja Európa/Moja Európa+, Môj Svet/Môj Svet+ alebo Roaming+ užívať extra benefit – cestovné poistenie pre celú rodinu od MetLife Amslico až do výšky 40 000 eur v rámci EÚ, prípadne 100 000 eur vo svete. Cestovné poistenie v mesačnom poplatku za roaming tak získate úplne zadarmo. Benefit získate aj v prípade, ak si aktivujete balík Moja Európa na 2 mesiace zadarmo. Za mesačný poplatok 0 eur tak získate nielen ceny volaní v zahraničí ako doma, ale aj cestovné poistenie pre celú rodinu. Súčasťou poistných benefitov je poistenie liečebných nákladov, poistenie zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie, poistenie batožiny či asistenčné služby (podľa poistných podmienok).

Chcete ísť na dovolenku napríklad do Chorvátska, ktoré už patrí do Európskej únie a máte operátora Orange? Spočítajte si, čo všetko môžete získať, ak si pred odchodom na dovolenku aktivujete roamingový balík Moja Európa. V prvom rade vám Orange poskytne roamingový balík na prvé dva mesiace úplne zadarmo. Bez akýchkoľvek poplatkov tak získate výhodné telefonovanie, esemeskovanie či dáta za ceny ako doma, t.j. len 12 centov za minútu hovoru, odoslanie SMS či prenesenie 1 MB dát. Navyše ako darček dostanete cestovné poistenie pre celú rodinu. Nielen vďaka výhodným cenám, ale aj vďaka poisteniu tak vaša rodina na dovolenke môže skutočne ušetriť desiatky eur.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.