Reklama

Kompostovateľný obal a najodolnejšie ochranné sklá: PanzerGlass pre Galaxy S22

Zdroj | PanzerGlass
PR článok
Zdroj | PanzerGlass
Zdroj | PanzerGlass

Dánsky výrobca ochranného príslušenstva pre mobilné elektronické zariadenia PanzerGlassTM je známy tým, že neustále drží krok s dobou. Prednedávnom predstavil nové príslušenstvo pre zariadenia Samsung Galaxy S22, ktoré skutočne stojí za pozornosť. Už tradične bolo vyvinuté nielen s dôrazom na kvalitu a odolnosť, ale aj ekológiu.

Pre radu smartfónov Samsung Galaxy S22 si PanzerGlassTM pripravil nové ochranné sklá a rovno 2 obaly. Čím všetkým zaujmú?

Až o 33 % odolnejšie ochranné sklá

PanzerGlassTM opäť raz povýšil vlastnosti svojich skiel na nový level. Verzie určené pre Samsung Galaxy S22 sú až o 33 % odolnejšie než minuloročné modely. Sklá pre Galaxy S22 a S22+ majú celoplošné lepenie, verzie pre Galaxy S22 Ultra disponujú kvôli zahnutému displeju okrajovým lepením. Vylepšená bola technológia Micro Fracture+, ktorá zabezpečuje ešte vyššiu odolnosť hrán skla.

Samozrejme, nové sklá PanzerGlassTM nijako neobmedzujú funkcionalitu telefónu, farebnosť či rozlíšenie displeja. Podporujú taktiež funkciu ultrazvukového čítania odtlačkov prstov cez displej, ktorým je modelový rad Samsung Galaxy S22 už štandardne vybavený.

Recyklovateľný, no odolný obal Biodegradable

Zaujímavou novinkou je obal Biodegradable, ktorý je mimoriadne tenký, no zároveň poskytuje výbornú ochranu zariadenia. Dokáže efektívne tlmiť nárazy, čím chráni telo smartfónu pred poškodením. Ako už napovedá jeho názov, je 100 % kompostovateľný, keďže sa vyrába zo špeciálnych plastov na biologickej báze. Samozrejmosťou je podpora bezdrôtového nabíjania a o ochranu fotoaparátu sa starajú vyvýšené okraje.

HardCase s certifikáciou Military Standard

Pre zákazníkov, ktorí chcú pre svoj telefón z rady Samsung Galaxy S22 tú najvyššiu možnú úroveň ochrany, si PanzerGlassTM pripravil obal HardCase. Ten disponuje dvojnásobnou certifikáciou Military Standard garantujúcou nadpriemernú odolnosť. Kryt pozostáva z priehľadnej zadnej časti a TPU rámiku na okrajoch zariadenia. Napriek tomu, že je mimoriadne odolný, nenarúša estetiku zariadenia. Práve naopak, dizajn telefónu necháva pekne vyniknúť. Vďaka antibakteriálnej úprave dokáže v priebehu 24 hodín účinne eliminovať všetky nežiadúce mikroorganizmy na svojom povrchu.

Nové ochranné sklá pre radu smartfónov Samsung Galaxy S22 sú už aktuálne dostupné na Slovensku, zakúpiť si ich môžete v mnohých predajniach s elektronikou, prípadne u mobilných operátorov. V priebehu niekoľkých týždňov budú k dispozícii taktiež obaly Biodegradable a HardCase.

Výrobky značky PanzerGlassTM sú dostupné v Telekome a u ostatných mobilných operátorov, ako aj vo väčšine elektropredajní po celom Slovensku, napr. NAY, či v online obchodoch alebo na predajniach spoločnosti FixServis.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.