Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kompletný Microsoft Office 365 Home Premium bude v predaji za 99 € ročne!

Kompletný Microsoft Office 365 Home Premium bude v predaji za 99 € ročne!
Števo Porubský
Kompletný Microsoft Office 365 Home Premium bude v predaji za 99 € ročne!

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila dostupnosť nového kancelárskeho balíka Office 365 Home Premium. Nová verzia Office je postavená na cloudovom riešení a je navrhnutá tak, aby zjednodušila každodenné úlohy aj v bežnej domácnosti a ušetrila jej členom čas. 

 

Microsoft Office 365 Home Premium

 

Balík Office 365 Home Premium zahŕňa:

– kompletnú sadu aplikácií balíka Office v najnovšej verzii, ktoré používatelia poznajú z minulosti (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access),

– inštaláciu Office 365 Home Premium až na päť PC alebo Macoch v domácnosti a používať Office on Demand z akéhokoľvek Windows zariadenia pripojeného na internet,

– 60 minút bezplatných hovorov  mesačne cez Skype na pevné linky na Slovensku a vo svete,

– 20GB extra úložného priestoru na SkyDrive,

– bezplatnú aktualizáciu aplikácií  počas celého roka.

 Microsoft Office 365 Home Premium

Balík je dostupný formou ročného predplatného za 99 € na rok, alebo za 10 € mesačne pri variante mesačného predplatného. Na Slovensku bude jeho lokálna verzia dostupná od 28. februára 2013. Jednou z najdôležitejších informácií však je, že touto najnovšou verziou balíka Office Microsoft upúšťa aj od tradičného trojročného produktového cyklu pre Office a skracuje ho na jednoročný! Aktualizácie a vylepšenia sa budú priamo aktualizovať u používateľa so službou Office 365 Home Premium cez internet. Spoločnosť Microsoft dnes sprístupnila aj produkt Office 365 University pre vysoké školy a univerzity, ich zamestnancov a žiakov za pomerne prijateľné predplatné vo výške 79 € na obdobie štyroch rokov, hoci alternatívy Officu sú zadarmo.

 Microsoft Office 365 Home Premium

Okrem toho Microsoft aktualizoval aj všetky verzie „tradičného“ balíka Office: Office pre študentov a domácnosti 2013, Office pre podnikateľov 2013 a Office Professional 2013, ktoré budú dostupné od 28. februára 2013. Office 365 v aktualizovanej verzii pre firmy bude globálne dostupný 27. februára 2013, na Slovensku od konca marca 2013. Viac o Office 365 Home Premium a jeho bezplatnú 30 dňovú verziu možno odskúšať na www.office.com.

 Microsoft Office 365 Home Premium

Zdroj a foto: Microsoft