Reklama

Kompaktnosť a jednoduchosť - hlavné výhody webkamier radu Logitech Brio 300

Zdroj | Logitech
Michal Sobek
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Spoločnosť Logitech predstavila nový rad jednoduchých webkamier Brio 300. Vyznačujú sa kompaktnosťou a jednoduchosťou inštalácie. Vhod príde aj priaznivá cenovka a rozlíšenie Full HD.

Generálny riaditeľ spoločnosti Logitech pre oblasť B2B, Scott Wharton, prezradil, že urobili prieskum medzi viac než 3 000 ľuďmi pracujúcimi z domu, pričom zistili, že väčšina používateľov, ktorí nemajú samostatné webkamery, majú problémy so zlými svetelnými podmienkami a nekvalitným zvukom z mikrofónov.

Rad Brio 300 je zaujímavou voľnou pre tých, čo chcú urobiť jednoduchý a zásadný krok k výraznému zlepšeniu videokonferencií pomocou prídavnej webkamery. Pre firmy je cenovo výhodnou voľbou kamera Brio 305.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Logitech

Rozlíšenie obrazu je na úrovni Full HD, čo pre bežné domáce podmienky bohato postačuje. Medzi výhody sa taktiež radí vysoký dynamický kontrast, automatická korekcia svetla a vstavaný mikrofón s redukciou šumu.

Pripojenie je taktiež veľmi jednoduché a zaobstaráva ho USB-C konektor. Tí, čo sa boja o svoje súkromie, výrobca do webkamery zakomponoval aj vstavanú krytku, takže v tomto prípade nebude webkamera zachytávať vaše okolie.

Webkamera Logitech Brio 305 je kompatibilná s väčšinou video konferenčných platforiem a certifikovaná na použitie s Microsoft Teams, Zoom alebo Google Meet. Taktiež je možné ju nasadiť naprieč organizáciami a spravovať ju na diaľku prostredníctvom aplikácie Logi Sync.

Pozrite si

Ako nám fungovalo príslušenstvo Logitech Designed for Mac?

V Logitechu mysleli aj na udržateľnosť a plastové diely na webkamerách obsahujú certifikované recyklované plasty zo starej vyradenej spotrebnej elektroniky, a to 62 % pri grafitovom a 48 % pri bielom a ružovom variante. Papierové obaly pochádzajú z lesov s certifikáciou FSC.

Kamery Brio 300 a Brio 305 budú k dispozícii na Slovensku od konca januára. Odporúčaná maloobchodná cena je 79,99 eur. K dispozícii budú tri farby, a to grafitová, biela a ružová.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.