Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kompaktné smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie

Kompaktné smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Amazfit
Michal Sobek
Kompaktné smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Amazfit
Zdroj | Amazfit

Smart hodinky sú čoraz populárnejším tovarom a mnoho používateľov klasických hodiniek už prešlo na ich smart varianty. Nie každý chce nosiť na zápästí veľké hodinky a práve pre tých je určený model Amazfit GTS 2 Mini. Aktuálne sú až o tretinu lacnejšie.

Pozrite si

Amazfit GTR 3 posielajú konkurenciu na hanbu, zvládajú skoro všetko za tretinu!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Tento model je skutočne kompaktný a je určený aj pre dámy, keďže ani na ich tenkom zápästí nebudú hodinky pôsobiť mohutne. Za všetko hovoria aj rozmery, 40,5 x 35,8 x 8,95 mm s hmotnosťou len 19,5 gramu bez remienka. Ten má štandardnú šírku 20 mm, takže ho nie je problém kedykoľvek vymeniť. S hodinkami sa dodáva silikónový remienok. Samotné telo je vyrobené z hliníka, spodná strana je z plastu a na pravom boku sa nachádza jediné fyzické tlačidlo. Nechýba ani certifikácia 5 ATM.

Samotný displej má uhlopriečku 1,55-palca s rozlíšením 354 x 306 pixelov (jemnosť 301 ppi), je vyrobený technológiou AMOLED a kryje ho odolné sklo, ktoré je po stranách mierne zaoblené, čo pomáha k príjemnejšiemu ovládaniu gestami. Maximálny jas je na úrovni 450 nitov, čo je dostatočná hodnota na bezproblémové používanie aj počas slnečných letných dní.

Samozrejmosťou je meranie tepu srdca, okysličenia krvi aj stresu, spánku a špeciálnej metriky PAI. Nežnejšie pohlavie zaujme aj sledovanie menštruačného cyklu. K tomu vedia merať aj vyše 70 športových aktivít, ale samotné hodinky neobsahujú GPS modul.

Zdroj | Amazfit

Smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini obsahujú vlastný operačný systém. Prostredie je jednoduché a intuitívne, nechýba zobrazenie notifikácií vrátane smajlíkov, ale chýba možnosť reagovať na nich. Taktiež hodinkami nezaplatíte v obchode a ani si nimi nezatelefonujete. Chýba aj slovenčina, ale k dispozícii je napríklad český jazyk.

Pozrite si

Amazfit T-Rex 2 – dobrodruh telom aj dušou, ale nie bez kompromisov

Do takéhoto malého tela sa zmestila batéria s kapacitou 220 mAh. Výrobca deklaruje výdrž okolo 7 dní v smart režime. Plné nabitie pomocou magnetickej nabíjačky potrvá zhruba dve hodiny.

Zdroj | Huramobil

Pri vstupe do predaja sa tieto sympatické smart hodinky od spoločnosti Amazfit predávali za 99 eur. Teraz je situácia omnoho priaznivejšia a model Amazfit GTS 2 Mini viete aktuálne kúpiť už za 69 eur, čo je úspora 30 eur alebo aj 30 % z pôvodnej ceny.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.