Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kolobežku Ninebot by Segway MAXG30 LE teraz kúpite až o tretinu lacnejšie

Kolobežku Ninebot by Segway MAXG30 LE teraz kúpite až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Ninebot-Segway
Stanislav Vinc
Kolobežku Ninebot by Segway MAXG30 LE teraz kúpite až o tretinu lacnejšie
Zdroj | Ninebot-Segway
Zdroj | Ninebot-Segway

Hľadáte šikovné presúvadlo na „poslednú míľu“, menšie nákupy či dochádzanie do školy alebo práce bez auta? Šikovná elektrická kolobežka Ninebot by Segway MAXG30 LE so štýlovým dizajnom a slušným dojazdom je teraz lacnejšia o 33 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Elektrických kolobežiek sú aktuálne plné takmer všetky mestá doma i v zahraničí. Niet sa čomu čudovať, ide o jednoduchý a veľmi pohodlný spôsob osobnej prepravy na kratšie vzdialenosti. Ak sa však takýmto spôsobom potrebujete po meste presúvať pravidelne, zvážiť by ste už mali kúpu vlastnej kolobežky. Takáto investícia sa vám totiž časom vráti.

Zdroj | Ninebot-Segway

Elektrických kolobežiek nájdete na trhu desiatky, pričom výber tej správnej záleží od toho, čo konkrétne od nej očakávate. Niektoré modely vynikajú v dojazde, no zaostávajú z pohľadu hmotnosti. Niektoré ponúkajú pekný dizajn a zaujímavé smart funkcie, iné drtia konkurenciu zaujímavou cenou.

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway MAXG30 LE sa snaží ponúknuť z každého rožku trošku, k čomu teraz navyše vďaka zľavám pridáva aj zaujímavejšiu cenu. Už na prvý pohľad pritom ide o zaujímavú štýlovku.

Táto elektrická kolobežka disponuje 350 W elektromotorom a batériou s dojazdom až 40 kilometrov. Jej maximálna rýchlosť je síce z dôvodu európskej legislatívy obmedzená iba na 25 km/h, no tešiť sa určite môžete na skvelú svižnosť, ale aj komfort, o ktorý sa postarajú 10“ pneumatiky.

Zdroj | Ninebot-Segway

Kolobežke nechýba duálny brzdový systém, predné LED svetlo či podpora technológie Bluetooth, ktorú využijete pre jej pripojenie k mobilnej aplikácii Segway-Ninebot, v ktorej okrem štatistík o jazde nájdete aj možnosť zamknutia kolobežky alebo nastavenia vlastného tempomatu.

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway MAXG30 LE pôvodne dorazila do predaja s maloobchodnou odporúčanou cenou 776,00 €, aktuálne si ju už ale môžete zakúpiť za 513,90 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk, dajte si však pozor, ktorý model si objednávate. Niektoré e-shopy si totiž zamieňajú model MAXG30 (či MAX G30) za variant LE.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.