Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Koľko si priplatíme za nové hodinky Samsung Galaxy Watch5?

Koľko si priplatíme za nové hodinky Samsung Galaxy Watch5?
Michal Sobek
Koľko si priplatíme za nové hodinky Samsung Galaxy Watch5?

Už je to takmer rok, čo spoločnosť Samsung ukázala svoje prvé smart hodinky s operačným systémom Wear OS od Googlu a hneď zožali úspech. Tento rok bude v tomto trende pokračovať, avšak za novú generáciu si priplatíme.

Pozrite si

Čo už vieme o Samsung Galaxy Watch5? Prídeme o TOP model?

S touto informáciou prišiel leaker Roland Quandt, ktorý na svojom účte na Twitteri zverejnil príspevok s približnými cenami. Tie by mali byť určené pre európsky trh.

Tu sa ukazuje, že v porovnaní s predchádzajúcou generáciou tu spoločnosť pri základnom modeli navýšila sumu o približne 30 eur. Samsung nastavil ceny pre sériu Galaxy Watch4 na 269 eur za 40 mm model a 299 eur za 44 mm model, teda aspoň v Európe. V USA to bolo 249 dolárov (40 mm) a 299 dolárov (44 mm), takže tu bude skok o 30 až 50 dolárov.

Leaker tvrdí, že 40 mm verzia Samsung Galaxy Watch5 bude stáť okolo 300 eur a 44 mm model 350 eur. Ak by ste chceli LTE verzie, tak si v oboch prípadoch priplatíte ďalších 50 eur.

Pozrite si

Ako si ma získali Samsung Galaxy Watch4 Classic

Ako už vieme, tak model Classic tento rok nemôžeme očakávať. Nahradí ho model Pro, ktorý nebude len premenovaný Classic, pretože hodinky prídu o, pre Samsung typickú, otočnú lunetu, čo je rozhodne škoda. Možno sa k nej Samsung pri Galaxy Watch6 predsa len vráti.

Model Samsung Galaxy Watch5 Pro bude rozhodne drahá záležitosť. Podľa uniknutých informácií sa bude predávať za 490 eur a za LTE verziu zaplatíte 540 eur. Vyššia cena tu môže byť zapríčinená aj použitým materiálom, ktorým bude titán.

Okrem spomínaných cien sme sa dozvedeli aj farebné varianty jednotlivých modelov. 40 mm model Galaxy Watch5 príde na trh vo farbách ružová, sivá a strieborná. 44 mm model vymení ružový variant za modrý. Najvybavenejšie hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro prídu v dvojici farebných kombinácií, a to čierny titán a sivý titán.

Očakáva sa, že Samsung uvedie sériu Galaxy Watch5 niekedy v prvej polovici augusta.

Zdroj