Reklama

Klipsch Reference Premiere sú o vyše 40 % lacnejšie! Takú zľavu ešte nemali

Zdroj | Klipsch
Števo Porubský
Zdroj | Klipsch
Zdroj | Klipsch

Americká značka Klipsch je medzi fanúšikmi kvalitného zvuku veľmi obľúbená. Za pomerne priaznivé ceny ponúka špičkový zvuk a (subjektívne) aj úžasný dizajn. Aktuálne si môžete dopriať mnohé z modelov Reference Premiere so zľavou vyše 40 %, čo sa len tak nevidí. Hoci viaceré top modely sú už vypredané, BIS Audio má stále množstvo kúskov s týmito úžasnými zľavami.

Klipsch Reference Premiere je presne tá séria reproduktorov, ktorými by ste si chceli vybaviť domácnosť či domáce kino, ak by ste si chceli užívať priestorový zvuk Dolby Atmos. Ale nielen ten. Séria obsahuje vysokokvalitné modely, ktoré vyčaria perfektný zvuk aj pri počúvaní obľúbených skladieb z LPčiek, CD či streamu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Všetky modely zo série Reference Premiere majú aj nový Klipsch Traktrix Horn a sú vybavené titánovými 1″ výškovými meničmi Linear Travel Suspension (LTS) s ventilovanou konštrukciou. Stredobasové meniče sú zas postavené na báze technológie Cerametallic a majú sprostredovať špičkovú frekvenčnú odozvu v oblasti nízkych a stredných tónov s minimálnym uhlom rozptylu a s potlačením skreslenia. 

Zdroj | Klipsch

V zadnej časti sú zas reproduktory vybavené unikátnym Tractrix Portom, špeciálne navrhnutým basreflexovým otvorom z gumy a silikónu pre čo najlepšie podanie hlbokých tónov. V zadnej časti nechýbajú ani dva páry pozlátených pripojovacích terminálov.

Teraz môžete mať mnohé modely z tejto špičkovej série Klipschu za viac ako priaznivé ceny. Aktuálne sú modely RP-4000F, RP-500C, RP-400M, RP-600C, RP-500M, RP-404C, RP-402S, RP-6000F, RP-600M, RP-500SA, RP-502S a RP-8060FA so zľavou viac ako 40 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk (pre konkrétny model počkajte kým sa načíta):

Za výbornú cenu ale kúpite aj modely ako Klipsch R-610F. Aj v tomto prípade nájdete aktuálne ceny na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.