Reklama

Kitchen Laptop Stand: Bezpečnosť na prvom mieste!

Drahomír Piok

Nejde o žiaden vtip, ale o skutočnú pomôcku do kuchyne. Pokiaľ svoje recepty čerpáte z internetu alebo dokonca sledujete videá na prípravu jedál počas toho ako varíte, môže to byť ten pravý „gadget“ pre vás alebo niektorého z vašich blízkych.

Kitchen Laptop Stand

Ak máte strach alebo skôr ak sa pri príprave aj tých najjednoduchších jedál vaša polovička chytá za hlavu, že čo ste to v tej kuchyni spravili a váš notebook by tam čakala istá smrť, skúste sa zamyslieť nad týmto produktom. Aj napriek tomu, že som schopný kuchár taktiež mám tento úžasný talent. Párkrát som recepty čerpal aj z internetu, a to si vybralo svoju daň. Múka v klávesnici, touchpad lepkavý od vajíčok a obrazovka zašpinená od cesta a iných všemožných ingrediencií. Na konci môjho kuchárskeho umenia to skrátka vyzeralo tak, akoby bol notebook ďalší chod večere. Dlho sa z toho spamätával a teraz sa v kuchyni necíti vôbec bezpečne.

Kitchen Laptop Stand

Ak nemáte lepší nápad ako ho zabaliť do igelitu a dúfať, že čo to cez neho na obrazovke uvidíte, alebo ho nechať vedľa v izbe a stále odbiehať s rizikom na srdci, že zasa niečo spálite, napíšte Ježiškovi a možno nájdete pod stromčekom Kitchen laptop stand. Samozrejme ak bravúrne zvládate prácu v kuchyni, ale máte blízkeho podobného mne a chcete uchrániť aspoň svoj notebook, ak už nie svoju kuchyňu, tak to bude výborne investovaných 25 €. Zhotovený je z ľahkého priehľadného plastu s malým stojančekom. Pokiaľ umiestnite notebook do krytu, ovládať sa dá až po odkrytí dolného veka. Taktiež okrem High-Tech hračiek ubráni voči agresívnemu kuchárovi aj kuchársku knihu správnych rozmerov. K dostaniu je na internetovom obchode Amazon, tak pokiaľ nemáte na Vianoce nič pre šikulu v kuchyni, máte prvý tip.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.