Reklama

Keď pero zmutovalo so stylusom a naopak

Drahomír Piok

„Styluso-pero“ je ďalším z radu zaujímavých projektov, ktoré čakajú na finančnú podporu na známom serveri Kickstarter. Vývojár Scott Wilson chce začať vyrábať unikátny stylus, ktorý bude prakticky aj perom.

lunatik

Stylus a pero

Svoju inšpiráciu nabral s vedomím, že pero a papier nebudú nikdy nahradené. Mnoho ľudí si však zaznamenáva poznámky aj do nových elektronických pomocníkov, tabletov. Ak už doteraz používali niektorý z dostupných kapacitných stylusov a chceli si niečo poznamenať do zošita, tak museli stále nosiť so sebou aj atramentové pero. Kapacitný stylus, ktorý v sebe kĺbi aj atramentové pero by bol preto jedinečným vynálezom.

lunatik

Kovové či plastové..

Práve preto vznikol LunaTik. Pero, ktoré keď „vypnete“ sa jednoducho zmení na stylus. Úžasne jednoduché. Hrot tuhy zľahka a bezpečne zmizne v útrobách a nemusíte sa báť, že by poškriabal displej. Gumová hlavička následne zastupuje funkciu stylusu. LunaTIk bude dostupný v rôznych prevedeniach a farbách. Od elegantných kovových až po farebné a plastové. Cena závísí od materiálu či počtu kusov, no za dve plastové alebo jeden kovový zaplatíte 30 USD (približne 23 €). Vedeli by si predstaviť využívanie takéhoto mutanta?

Foto:kickstarter.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.