Keď chcete prehrávať hudbu štýlovo – Bang & Olufsen Beoremote Halo

ZDROJ | Bang & Olufsen

Človek sa rád obklopuje praktickými a funkčnými vecami, ale ešte radšej krásnymi štýlovkami – ktoré vlastne ani vôbec nepotrebuje. Kým tie prvé si dokáže logicky zdôvodniť a zvyčajne nie sú extrémne drahé, v druhom prípade je rozhodnutie plne v kompetencii emócií. Keď sa bije rozum s citmi, zvíťazí vždy cit. Aj preto môže Bang & Olufsen pýtať za svoje zariadenie Beoremote Halo pomerne premrštenú cenu.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Ako vidíte na obrázkoch, ide o akýsi kruh, ktorý má v strede dotykový displej. B&O ho nazýva „diaľkové ovládanie pre ľahší prístup k hudbe“, ktoré „poskytuje pohodlie jednoduchého používateľského rozhrania na obsluhu vášho hudobného systému Bang & Olufsen“. Evidentne ani samotný výrobca nevie, kam zaradiť tento pekný, no zbytočný hudobný doplnok.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Zabudovaný senzor priblíženia zapne zariadenie vždy, keď sa k nemu priblížite. Nemusíte teda používať smartfón a hľadať aplikáciu na prehrávanie hudby.

Pozrite siBang & Olufsen Beosound Balance – unikát za tisíce

Beoremote Halo je na výber v dvoch verziách – stolovej a nástennej – v troch farbách, striebornej, zlatej a hnedej. Verzia stolného modelu má 1 110 mAh batériu, takže nie ste obmedzení napájacím káblom. Nabíja sa cez USB-C, alebo bezdrôtovo pomocou technológie Qi.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Nástenná verzia vraj výborne zapadne do každého interiéru. Tu mi však uniká význam tohto zariadenia ako diaľkového ovládania a jeho výhoda oproti smartfónu. Azda je pohodlnejšie ovládať appku v telefóne, než vstať, podísť k stene, kde je Beoremote Halo nainštalované a pustiť si hudbu.

ZDROJ | Bang & Olufsen
ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay P6 – štýlovka s krásnym zvukom

Beoremote Halo zobrazí uložené obľúbené, ale aj zabudované hudobné zdroje. Na displeji ukáže zoznam všetkých zvukových systémov Bang & Olufsen a ako prvý ponúkne naposledy používaný. Beoremote Halo má Bluetooth aj Wi-Fi na bezdrôtové pripojenie k vášmu hudobnému systému Bang & Olufsen a sám určí, ktorú technológiu má v konkrétnych situáciách použiť.

V zariadení je LCD displej s rozlíšením 800 x 340 pixlov. Zariadenie môžete pripojiť k reproduktorom Beolab a Beosound Shape cez Beosound Core. Halo sa spája priamo s Beovision Eclipse, Beovision Harmony a s reproduktormi série Multiroom.

Ak vás novinka zaujala, môžete si ju objednať za nie menej ako 750 eur.

ZDROJ | Bang & Olufsen

ZdrojBang & Olufsen

Komentáre k článku