Reklama

Kde pozerať EURO 2024 a našu reprezentáciu? Nezabudnite ani na mobilnú aplikáciu

Zdroj | unsplash/Connor Coyne
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Connor Coyne
Zdroj | unsplash/Connor Coyne

Sviatok všetkých futbalových fanúšikov, ale nielen tých, je po štyroch rokoch opäť tu! V Nemecku totiž štartujú už v poradí 17. majstrovstvá Európy, ktoré poznáme pod názvom UEFA EURO 2024.

Celé podujatie trvá od 14. júna do 14. júla 2024. Skvelou správou je, že o titul majstra Európy zabojuje aj slovenská reprezentácia, ktorá sa kvalifikovala medzi 24 najlepších mužstiev starého kontinentu.

Zdroj | unsplash/benjamin lehman
Obsah pokračuje pod reklamou

Okrem nás na tomto turnaji uvidíme aj Nemecko, Belgicko, Francúzsko, Portugalsko, Škótsko, Španielsko, Rakúsko, Turecko, Anglicko, Maďarsko, Albánsko, Dánsko, Holandsko, Rumunsko, Švajčiarsko, Srbsko, Česko, Taliansko, Slovinsko, Chorvátsko, Gruzínsko, Ukrajinu a Poľsko.

V základnej skupine čakajú slovenskú reprezentáciu tri zápasy:

ZápasDátumČas
Slovensko – Belgicko17. júna 202418:00
Slovensko – Ukrajina21. júna 202415:00
Slovensko – Rumunsko26. júna 202418:00

Kde ale tieto zápasy sledovať? Šampionát u nás odvysiela Televízna skupina Markíza. Konkrétne sa budú zápasy odohrávať na Markíze, Dajto a streamovacej platforme Voyo. Dokopy pôjde až o 51 zápasov.

Avšak, pokiaľ sa chcete spoľahnúť na internetové vysielanie, tak to bude možné priamo na oficiálnej webovej stránke televízie. Podmienkou je ale bezplatná registrácia. To je aj jediná bezplatná možnosť sledovania, keďže cez anténu nie sú dané televízne stanice zadarmo.

Praví fanúšikovia by si mali do svojich smartfónov určite stiahnuť aj oficiálnu aplikáciu UEFA EURO 2024, ktorá je dostupná na Android aj iOS. Budete tak mať informácie priamo z prvej ruky.

Máte tam podrobné informácie o tom, kde sa daný zápas hrá, kedy, vzájomné štatistiky krajín pri už odohratých vzájomných dueloch, pričom nechýbajú ani podrobné štatistiky mužstiev či samotných hráčov, dokonca s možnosťou porovnania ich s inými hráčmi. Informácií je tu skutočne kvantum.

Nájdete tam aj podrobný rozpis všetkých zápasov na turnaji a aj živé aktualizácie zápasu. Nevýhodou aplikácie môže byť to, že nie je dostupná v slovenskom alebo českom jazyku.

aplikácia UEFA EURO 2024

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.