Reklama

Karbónový e-bike Lapierre e-Zesty má zľavu takmer 2 800 €!

Zdroj | Lapierre
Števo Porubský
Zdroj | Lapierre
Zdroj | Lapierre

Francúzsky výrobca bicyklov a e-bikov Lapierre má viacero unikátnych a zaujímavých modelov, medzi ktoré určite patrí aj model e-Zesty s rámom z uhlíkových vlákien.

Teraz sme našli model e-Zesty AM 9.2 z roku 2022, ktorý si viete dopriať s neskutočnou zľavou až takmer 2 800 € čo je takmer o 41 % menej, ako stál pri svojom uvedení na trh.

Zdroj | Lapierre
Obsah pokračuje pod reklamou

Extrémnu zľavu síce ponúka iba jediný e-shop, no stále Lapierre e-Zesty AM 9.2 XL má vraj skladom. Celoodpružený e-bike má rám zo spomínaného karbónu, v ktorom je integrovaná 250 Wh batéria. Tá je vyberateľná na pohodlnejšie nabíjanie.

Zdroj | Lapierre

Vpredu je osadený 150 mm vzduchová vidlica FOX 36, vzadu je zas tlmič FOX Float DPS Performance LV Evol Trunnion rovnako s 150 mm zdvihom. Výbornú výbavu dopĺňa radenie Shimano Deore M6100 12s s 1×12 prevodmi, ale aj 4-piestikové hydraulické brzdy Shimano XT. 29″ koleso vpredu a 27.5″ koleso vzadu sú obuté do Maxxis High Roller II Wide Trail s 2,5″ šírkou. K dispozícii je aj teleskopická sedlovka JD dropper s 150 mm zdvihom.

O chod Lapierre e-Zesty AM 9.2 sa stará elektromotor Fazua RIDE 50 s výkonom 250 W a 55 Nm krútiacim momentom. Vďaka tomu by malo byť aj šliapanie do kopca omnoho pohodlnejšie ako bez motora. Maximálna rýchlosť, do ktorej motor pomáha je 25 km/h.

Zdroj | Lapierre

Lapierre e-Zesty AM 9.2 je model z roku 2022, kedy stál takmer 6 800 €. Dnes ho je možné mať s cenou čosi vyše 4 000 €. To znamená, že na ňom viete dnes ušetriť takmer 2 800 €, resp. vyše 40 % z pôvodnej ceny. A to sa bavíme o e-biku z uhlíkových vlákien.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Zdroj | Lapierre

  TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

  Ďalšia story
  Zatvoriť

  Newsletter

  Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
  Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.