Reklama

JVC EX-S1: dock pre iPhone a iPod Touch s drevenými reproduktormi a rádiom

Dominik Fúsek

Dockovacích staníc pre zariadenia iPhone a iPod Touch bolo už predstavených neúrekom, vďaka čomu sa vyvinula silná konkurencia aj v tejto oblasti. Výrobcovia sú nútení vytvoriť niečo, čo tu ešte nebolo. Niektorí sa snažia zaujať najmä dizajnom (Volajte z iPhone ako v roku 1937), iní kladú dôraz skôr na funkčnú výbavu. Taká je aj novinka od JVC.

JVC EX-S1

Zorientovať sa medzi veľkým množstvom dockovacích staníc, ktoré takmer vždy ponúkajú rovnaké funkcie, nie je vôbec jednoduché. JVC EX-S1 sa ale v tejto tlačenici tak ľahko nestratí. Ponúka totiž minimálne jednu unikátnu vlastnosť – kužele jeho dvojice reproduktorov sú vyrobené z dreva. Môžete sa teda spoľahnúť na kvalitnejší zvuk, ako ponúka konkurencia. Nebol by to však dock, keby sa v hornej stene nenachádzal dokovací konektor, do ktorého zapojíte svoj iPhone alebo iPod Touch.

 

JVC EX-S1

 

Samozrejme, počas pripojenia sa nabíja batéria a môže byť prehrávaná hudba/video zo zariadenia. Okrem majiteľov výrobkov od Apple môžu novinku používať aj všetci ostatní, a to vďaka CD mechanike, USB konektoru a AUX vstupu. Pripojenie k televízoru za účelom prehrávania videa zabezpečí video výstup. Keďže vo funkčnej výbave iPhone stále chýba rádio, určite budúcich majiteľov JVC EX-S1 poteší aj prítomnosť FM tunera. Novinka bude ponúkaná v štyroch farebných prevedeniach za neznámu cenu, predaj štartuje v priebehu októbra v Japonsku.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.