Reklama

JOJ dnes spustila vlastnú streamovaciu službu JOJ Play, v základe je bezplatná

Zdroj | TV JOJ
Stanislav Vinc
Zdroj | TV JOJ
Zdroj | TV JOJ

Televízia JOJ dnes oficiálne spustila svoju vlastnú streamovaciu službu JOJ Play, ktorou bude konkurovať najmä platforme VOYO. Základný obsah ponúkne zadarmo a s reklamami, v prémiovom balíku ponúkne aj zahraničnú tvorbu.

Služba JOJ Play je rozdelená na bezplatnú verziu FREE a platenú verziu PREMIUM. V bezplatnej verzii televízia ponúkne úzky výber vlastnej produkcie, ako aj živé vysielanie kanálov JOJ, JOJ Plus a Wau. Prostredníctvom bezplatného účtu si je možné zakúpiť aj prémiový obsah partnerskej tvorby.

Zdroj | TV JOJ

Platená verzia PREMIUM odstraňuje reklamy a zároveň rozširuje ponuku prístupu k živému vysielaniu o kanály JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, FC Mystery a CS History. Prvé dva mesiace bude televízia platený balík ponúkať za akciovú cenu 2,99 €, od 1.júna 2022 to budú 3,99 € mesačne. Na prvých 7 dní si je možné túto verziu vyskúšať zadarmo.

Zdroj | TV JOJ

JOJ Play je možné sledovať prostredníctvom webového portálu play.joj.sk, mobilných aplikácií pre Android a iOS, ako aj aplikácií pre televízory Samsung s operačným systémom Tizen a LG s operačným systémom webOS. Obsah je možné sledovať nanajvýš vo Full HD kvalite, v ktorej však nie je ponúkaný všetok obsah.

Domácu tvorbu televízia v platenom balíčku doplní o zahraničný obsah, no exkluzívny obsah vytvorený iba pre platformu JOJ Play zatiaľ v službe ponúkaný nebude. Takzvané „JOJ Play Originály“ pribudnú do služby neskôr, zatiaľ bude všetok vlastný obsah JOJ paralelne vysielať aj v televízii.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.