Reklama

JBL Xtreme 3 verný a vďačný spoločník

Richard Pliešovský
94 %
S JBL Xtreme 3 získate výkonný reproduktor so zvukom, ktorý vás môže sprevádzať prakticky kdekoľvek. Samozrejmosťou je ochrana voči prachu a vode, poteší aj cena na úrovni pôvodnej generácie.

Výhody

  • odolné a robustné zariadenie
  • kvalitný zvuk i pri nižšej hlasitosti
  • odolnosť voči vode a prachu

Nevýhody

  • len jeden nabíjací port

Bezdrôtové nabíjanie, bezdrôtové slúchadlá, bezdrôtové reproduktory. Vitajte v bezdrôtovom svete, kde si veľmi dobre vedie známe JBL. Jeden taký mi, starostlivo zabalený, pristál na stole. Už len veľkosť krabice naznačila, že ide o naozaj poriadny kus hardvéru. Na výber je vo viacerých prevedeniach, mňa potešil klasický čierny odtieň.

Párovanie prebehlo okamžite a bez komplikácií. Výborne! Za pár sekúnd mi na stole hral a vibroval melodický rock poriadne nahlas, tak, ako sa na party reproduktor patrí. Samotný zvuk je plný s prirodzenými výškami, príjemnými stredmi a skutočnými basovými tónmi. Takých, aké z miniatúrnych repráčikov jednoducho nebudete nikdy počuť. Okrem samotného reproduktora nájdete v balení popruh na prenášanie s praktickým otváračom na fľaše a 60 W USB-C nabíjačku. Tá dobre poslúži aj na nabíjanie smartfónov, tabletov či notebookov.

Novinka pokračuje v dobre začatej práci svojich predchodcov. Ponúka mohutný zvuk JBL Original Pro Sound, ktorý zabezpečujú štyri meniče a dva basové žiariče s maximálnym výkonom 2x 25 W RMS (woofer) + 2x 25 W (tweeter) v AC móde (cez nabíjačku). Výdrž na batériu je 15 hodín, v praxi zrejme ešte viac, pretože reproduktor určite nebudete žhaviť naplno po celý čas. Mne sa ho za týždeň vybiť nepodarilo.

Pozrite si

JBL Xtreme 2 – skutočný zvukový extrém

Bezdrôtovo môžete cez Bluetooth pripojiť k reproduktoru dve zariadenia, známa funkcia PartyBoost zabezpečí spárovanie dvoch reproduktorov kompatibilných s JBL PartyBoost. Xtreme 3 má 136 x 298 x 134 mm pri hmotnosti takmer 2 kg.

Oproti predchádzajúcej generácii je ľahší o 400 gramov a pritom o 10 mm dlhší. Ani tu nechýba praktická možnosť využitia veľkej 36,3 Wh lítium-iónovej batérie ako powerbanky. Žiaľ, aj teraz je k dispozícii len jeden USB-A port. Na vydarenej party by sa ich zišlo viac, ale to v nijakom prípade neznižuje kvalitu a určenie, ktoré tento extrémny divoch prináša.

Kúpou JBL Xtreme 3 získate namakaného svalovca, ktorý urobí poriadny rozruch všade tam, kde vkročí vaša noha. Vzhľadom na to, čo reproduktor ponúka, je jeho cena 289 eur primeraná. Let‘s Party!

Aj pre tieto vlastnosti získava JBL Extreme 3 Tip redakcie.

Reproduktor JBL Xtreme 3 si môžete zakúpiť aj v predajnej sieti NAY, alebo si ho nechajte pohodlne a bezpečne doručiť priamo až domov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.