JBL rozširuje sériu TUNE o dva modely

Bezdrôtové slúchadlá patria k nášmu životu a rozhodne sa nedá povedať, že ich používajú len mladšie ročníky. Ich popularitu zvýšila aj pandémia, kde našli veľké uplatnenie nielen počas videohovorov, ale aj ako spôsob konzumovania zábavy bez toho, aby bol vyrušovaný zvyšok domácnosti.

ZDROJ | JBL

JBL rozšírilo svoju sériu slúchadiel TUNE o ďalšie dva nové modely TUNE 510BT a TUNE 660NC. Tie nahrádzajú predošlé úspešné modely TUNE 500BT a TUNE 600BTNC. Dobrou správou je, že napriek moderným technológiám, mnohým vylepšeniam a kvalitnému zvuku si ich môžete kúpiť za rovnaké priaznivé ceny ako stáli predošlé slúchadlá.

Nové modely slúchadiel prinášajú oproti pôvodným viaceré vylepšenia, napríklad Bluetooth 5.0, dlhšiu výdrž batérie, moderné nabíjanie cez USB-C port,  lepší dizajn a v prípade TUNE 660NC aj Google Fast Pair.

JBL TUNE 660NC

JBL TUNE 660NC.

Slúchadlá  TUNE 660NC ponúkajú okrem funkcie aktívneho potláčania hluku aj JBL Pure Bass Sound. Výdrž na jedno nabitie je 44 hodín, bez ANC až 55 hodín. Vďaka rýchlonabíjaniu získate za 5 minút energiu na 2 hodiny počúvania. Rýchle párovanie s podporovanými Android zariadeniami umožní technológia Fast Pair.

Kvalitný zvuk prinášajú 32 mm meniče s impedanciou 32 ohmov a frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz. Zvuk sa prenáša cez Bluetooth 5.0, alebo káblom (3,5 mm jack). Lítium-iónová batéria má 3,7 V a kapacitu 610 mAh.

https://youtu.be/lKRyaWrBnSM

JBL TUNE 660NC majú na náušníkoch tlačidlá, takže si môžete ľahko regulovať hlasitosť, prijímať hovory, alebo aktivovať hlasových asistentov bez toho, aby ste museli hľadať smartfón.

Slúchadlá sa dajú prakticky skladať a ich hmotnosť (166 g) nebudete cítiť ani pri cestovaní. Na výber sú vo viacerých farbách (čierna, modrá, biela, ružová). Kúpite si ich za 99 €.

JBL Tune 510BT

ZDROJ | JBL

Bezdrôtové slúchadlá TUNE 510BT zvládnu prehrávať hudbu 40 hodín, podpora rýchleho nabíjania pre vás znamená 2 hodiny počúvania za 5 minút času pripojeného na nabíjačku. Nabíjajú sa cez USB-C port.

JBL Tune 510BT.

JBL Tune 510BT podporujú viacbodové pripojenie, čo znamená, že ak vám niekto zavolá počas ich používania na druhom zariadení, prepoja sa s mobilom. Milovníkov hudby poteší JBL Pure zvuk, hlasových asistentov Google a Siri si dokážete vyvolať stlačením tlačidla.

Slúchadlá majú 32 mm dynamické meniče s impedanciou 32 ohmov a frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz. Prenos zvuku zabezpečuje Bluetooth 5.0. Lítium-iónová batéria má 3,7 V a kapacitu 450 mAh, hmotnosť slúchadiel je 160 g.

https://youtu.be/-m0f5E9Fd0k

Slúchadlá sú k dispozícii za sympatických 49,90 € v rôznych moderných farbách. Okrem čiernej si ich môžete vybrať v bielom, ružovom, či modrom prevedení.

ZDROJ | JBL

ZdrojJBL

Komentáre k článku