Reklama

JBL predstavilo plne bezdrôtové štuple CLUB PRO +

Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Slúchadlá, ktoré JBL ukázalo na veľtrhu IFA 2020, sa tak pripájajú k vydarenej sérii JBL CLUB, ktorá je teraz vďaka tomuto modelu kompletne plne bezdrôtová vo všetkých typoch slúchadiel.

JBL CLUB PRO + sú vybavené zvukom JBL Pro Sound, natívnymi hlasovými asistentmi a ponúkajú pokročilé funkcie pre ich maximálne využitie doma, v kancelárií, ale hlavne na cestách a pri športe. Používať môžete nielen pár, ale len jedno slúchadlo, čo je praktické napríklad pri telefonovaní.

Pozrite si

Viete aký je rozdiel medzi slúchadlami JBL CLUB 700BT a JBL CLUB ONE NC?

Špičkový zvuk zabezpečujú 6,8 mm dynamické meniče. Slúchadlá disponujú „legendárnym“ zvukom JBL Pro. Poslucháči majú k dispozícii známe funkcie Ambient Aware a TalkThru. Režim Ambient Aware je určený na vnímanie okolia, ktoré by ste kvôli prehrávanej hudbe nepočuli. Funkcia TalkThru zase zníži úroveň hudby, vďaka čomu môžete hovoriť bez toho, aby ste si museli vytiahnuť slúchadlá z uší.

ANC (Adaptive Noise Cancelling) utlmí všetky okolité zvuky, alebo povolí zvuk na pozadí, ak chcú používatelia zostať v kontakte so svojim okolím (Smart Ambient).

Pozrite si

JBL sa pochválilo novým portfóliom Bluetooth reproduktorov

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie 8 hodín, puzdro dodá ďalších 24 hodín. V prípade aktivovanej funkcie ANC nebudete potrebovať nabíjačku 6 hodín, čo je stále slušný čas. Funkcia rýchlonabíjania vám poskytne hodinu počúvania za 10-minútové nabíjanie. Okrem toho podporujú bezdrôtové nabíjanie s certifikátom Qi. Nabíjacie puzdro je vybavené USB-C portom.

Zdroj | JBL

Slúchadlá sú určené pre aktívnych ľudí, čo znamená, že ich môžete používať aj počas tréningu. Certifikát IPX4 zaručuje odolnosť voči vode a potu. Kvalitu telefonických hovorov zaručuje trojica mikrofónov v každom slúchadle. Ak napríklad fúka vietor do jedného mikrofónu, systém ho zablokuje.

Ovládanie je zabezpečené dotykmi, vďaka jednoduchým gestám môžete prijímať hovory, ovládať prehrávanie hudby, či aktivovať hlasového asistenta (Google Assistant a Amazon Alexa).

JBL CLUB PRO + budú k dispozícii v čiernej farbe, predávať sa začnú 25. októbra za 199,95 dolárov.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.