Reklama

JBL má štvoricu nových plne-bezdrôtových slúchadiel

Zdroj | JBL
Michal Spiegel
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Bezdrôtové slúchadlá sú stále v móde a značka JBL na výstave CES 2019 predstavila hneď štvoricu nových modelov. Vybrať si tak môže skutočne každý.

Zdroj | JBL

JBL ponúka novú sériu plne-bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa môžu pochváliť rozumnými cenami, ktoré podliezajú konkurenciu od Apple či Bose.

Pozrite si

JBL Endurance PEAK vs. JBL Free BT, ktoré si vybrať?

Prvým modelom sú jednoduché JBL TUNE120TWS. Tie ponúkajú technológiu Pure Bass Sound a nabíjaciu kolísku na tri dodatočné nabitia. Ide o jednoduché štuple s minimalistickým dizajnom. Na jedno nabitie vydržia štyri hodiny. Tento model by mal byť dostupný od jari 2019 za cenu 99 dolárov v šiestich farebných spracovaniach.

Zdroj | JBL
Pozrite si

Firma JBL predstavila trojicu slúchadiel so vstavanou službou Google Assistant

Druhým modelom sú športové JBL Reflect Flow, ktoré ponúkajú certifikát IPX7, ktorý ich chráni pred vodou a potom. Vďaka ergonomickému tvaru ich využijete najmä pri športovaní, takže by vám nemali vypadávať.

Presné informácie o výdrži batérie zatiaľ známe nie sú, no slúchadlá by mali ponúkať až 30 hodín výdrž aj s nabíjacou kolískou. Slúchadlá disponujú aj technológiami ako napríklad TalkThru či AmbientAware, ktoré prepúšťajú okolité hluky ako napríklad hlas alebo autá, takže sa ideálne hodia ako pre bežcov, tak pre športovcov v posilňovni. JBL Reflect Flow by sa mali začať predávať od tohto leta za cenu 149 dolárov a dostupné by mali byť v štyroch farebných spracovaniach.

Zdroj | JBL
Pozrite si

Slúchadlá JBL C45BT budete radi nosiť celé hodiny

Tretím modelom sú odolné JBL Under Armour Flash. Bezdrôtové štuple ponúkajú 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie. Slúchadlá sa budú predávať za 169 dolárov a v cene dostanete aj členstvo v rámci aplikácie MapMyRun Premium v cene 30 dolárov. Kúpiť sa dajú už teraz.

Zdroj | JBL

Posledným modelom sú JBL Endurance Peak, ktoré ponúkajú značne odlišný dizajn než zvyšné tri modely. Tiež ponúkajú odolnosť IPX7 a dokopy aj s kolískou vydržia 28 hodín. Kúpiť sa dajú už teraz v troch farebných spracovaniach za cenu 119 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj | JBL
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.