Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL GO 3 - legendárny reproduktor prichádza v úplne novom dizajne

JBL GO 3 - legendárny reproduktor prichádza v úplne novom dizajne
Zdroj | JBL
Michal Spiegel
JBL GO 3 - legendárny reproduktor prichádza v úplne novom dizajne
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Reproduktory od JBL ponúkajú celé portfólio malých či veľkých bezdrôtových reproduktorov. Najnovší prírastok je maličký reproduktor JBL GO 3.

JBL GO 2 je jeden z najdostupnejších a najmenších bezdrôtových reproduktorov výrobcu. Jeho cena je aktuálne 26, 90 € a bude stále v predaji v 5 farbách. Po jeho boku, ako rozšírenie modelov GO, však pribudne aj model JBL GO 3, ktorý prináša nový dizajn a vylepšený zvuk JBL Pro Sound. Práve táto technológia sa stará o ešte kvalitnejšie basy a perfektný zvukový zážitok.

Zdroj | JBL
Pozrite si

JBL prináša na slovenský trh herné príslušenstvo Quantum s podsvietením

Reproduktor ponúka odolnosť voči vode a prachu vďaka certifikácii IP67. Reproduktor sa tak ideálne hodí aj k bazénu či na výlety k moru. Doba nabíjania by mala byť maximálne 2,5 hodiny a nabiť môžete reproduktor cez USB-C.

JBL GO 3 vydrží na jedno nabitie okolo 5 hodín a na bezdrôtové prehrávanie slúži podpora Bluetooth 5.1. Pokiaľ vás novinka zaujala, kúpiť sa dá už aj na Slovensku za cenu 39,90 € v 8 rôznych farebných spracovaniach, ktoré kombinujú tri rôzne farby napríklad zeleno-ružovo-žltá či zeleno-kamuflážovo-oranžová. JBL GO 3 sa dá kúpiť cez oficiálnu stránku.

Zdroj | JBL

A prečo sa za JBL GO 3 oplatí priplatiť? Ponúka už modernejší USB-C konektor pre nabíjanie. Má vyšší výkon, väčšiu veľkosť, lepší zvuk a lepší frekvenčný rozsah v porovnaní s modelom JBL GO 2.

Zdroj