Jaybird Run XT – športové slúchadlá do dažďa

ZDROJ | Jaybird

Spoločnosť Jaybird vylepšila svoje športové bezdrôtové slúchadlá Run, ktoré okrem prívlastku XT získavajú najmä plnohodnotnú odolnosť voči vode a taktiež nové farebné verzie.

Kým pôvodné slúchadlá Jaybird Run odolali iba ošpliechaniu a potu, nová generácia bezdrôtových slúchadiel Jaybird Run XT disponuje certifikáciou IPX7, ktorá im zabezpečuje úplnú odolnosť voči vode. Samozrejme, slúchadlá nie sú určené na plávanie, no bez problémov by mali odolať dažďu a dočasnému ponoreniu pri umývaní.

ZDROJ | Jaybird

Slúchadlá okrem toho nie sú dostupné už iba v nudnej jednofarebnej verzii. Do ponuky totiž pribudla sivomodrá a čiernožltá verzia. Sekundárne farby sú síce použité iba na malých detailoch, no výrobca tým minimálne odlíšil pôvodnú generáciu od tej novej.

ZDROJ | Jaybird

Pozrite si6 smartfónov, ktoré si nemusíte kúpiť v nudnej čiernej či sivej

Vo vnútri sa podľa všetkého nič nezmenilo a slúchadlá aj naďalej vydržia na jedno nabitie zhruba 4 hodiny, pričom v nabíjacom obale sa môžu nabiť na ďalších 8 hodín prehrávania hudby. Rovnako sa nezmenila ani cena, ktorá je pre európsky trh nastavená na 189,00 eur.

ZDROJ | Jaybird

Slúchadlá je možné upravovať pomocou sprievodnej aplikácie, ktorá sa taktiež dočká aktualizácie. Používatelia si v aplikácii budú môcť vytvárať individualizované zoznamy piesní, ktoré sa im budú hodiť k vykonávanému športu. Aplikácia okrem toho slúži na úpravu zvukového prejavu.

ZdrojJaybird

Komentáre k článku