Reklama

Jano Gordulič a prvý skladateľný notebook Lenovo ThinkPad X1 Fold | TECHTALKS

TECHBOX

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, s hosťom, ktorého určite poznáte. Jano Gordulič je známy komik a zabávač, no miluje aj technologické vychytávky. Prišiel nám do redakcie ukázať prvý skladateľný notebook na svete Lenovo ThinkPad X1 Fold.

V novej časti TECHTALKS sa rozprávame s Janom Gorduličom, ktorého poznáte aj z projektu Silné reči. Prišiel nám porozprávať nielen o novinke – Lenovo ThinkPad X1 Fold, ale aj o svojej inteligentnej domácnosti či svojich snoch o pobyte vo vesmíre.

Vedeli ste, že Lenovo ThinkPad X1 Fold je prvý skladateľný notebook na svete? Navyše kus, ktorý doniesol Janči je vôbec prvým na Slovensku! Pozrite si, čo všetko X1 Fold dokáže, aj to, ako sa jeho 13,3-palcový 2K OLED displej ohýba. Zistíte tiež, kde sa ukrýva klávesnica počas prenášania.

Pozrite si

Zažili sme Lenovo novinky z CES! Nechýbal ani skladací ThinkPad X1 Fold

Novinku poháňa výkonný procesor Intel® Core i5 s technológiou Intel Hybrid, zaujme vás aj dotykovým perom, štýlovým koženým puzdrom či možnosťami, ktoré ponúka práve rozkladacia konštrukcia. Vo videu sa dozviete aj to, koľko tento unikátny notebook stojí, ale i to, že je už dnes pripravený aj na siete 5G.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, rozhodne stojí za to, Jano Gordulič je nielen zábavný človek, ale aj veľký vizionár. Dnešných 23 minútiek vám ubehne poriadne rýchlo.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Janom Gorduličom nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Odporúčame pozrieť si aj skvelé video, ktoré natočil Jano Gordulič práve s novinkou Lenovo ThinkPad X1 Fold.

Lenovo ThinkPad X1 Fold si do konca roka 2020 môžete zakúpiť exkluzívne v spoločnosti Datacomp.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.