Reklama

Jabra Sport: odolný Bluetooth headset

Drahomír Piok

Známy výrobca riešení, ktoré najmä pomáhajú bezpečne prijímať hovory za volantom sa pustil do odolných slúchadiel pre športovcov. Jabra Sport sú odeté  do farieb spoločnosti a okrem iného sa líšia od ostatných Bluetooth výrobkov aj tým, že sú spojené káblom.

Jabra Sport

S FM rádiom

Jabra Sport oplývajú sympatickým, športovým dizajnom a ľahkou konštrukciou. Moderný vzhľad dopĺňa aj dobre zvolená farebná kombinácia čiernej a žltej, spolu s lesklým lemom a logom. No okrem toho, že dobre vyzerajú sa môžu popýšiť vojenským stupňom ochrany proti prachu, otrasom či dažďu. Stvorené sú skrátka do každého počasia. Bluetooth je obsiahnutý vo verzii 2.1 spolu s technológiou A2DP, ktorá umožňuje posluch stereo hudby cez slúchadlá. Slúchadlá by mali tiež obsahovať ekvalizér pre zvýšenie basov. Vstavané FM rádio poteší, že Jabra Sport dokáže fungovať aj úplne nezávisle od mobilného telefónu.

Jabra Sport

V zdravom tele zdravý duch

Inštalovaný mikrofón je kalibrovaný proti nepríjemným rušeniam vetra. Pri zakúpení slúchadiel výrobca odporúča naištalovať aplikáciu Endomondo, ktorá je voľne k stiahnutiu pre Android, iOS a BlackBerry OS. Počas fyzickej aktivity spolupracuje aplikácia zo slúchadlami. Vy namiesto pozerania na displej stlačíte tlačidlo a hlas v slúchadlách vám povie napríklad váš čas a rýchlosť. Nie sú známe všetky technické parametre, no do predaja by mali vstúpiť už tento mesiac. Predbežná cena vyzerá tiež pozitívne, v prepočte 50 €.

Jabra Sport

Foto: Jabra

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.