Reklama

Jabra Move Wireless – zabudnite na káble a navštívte bezdrôtový svet

PR článok

Ak ste doposiaľ s kúpou bezdrôtových slúchadiel z akéhokoľvek dôvodu váhali, nastal práve ten správny čas. Prechod do bezdrôtového sveta totiž ešte nikdy nebol tak jednoduchý, ako v prípade slúchadiel Jabra Move. Sú ľahké, štýlové, jednoducho sa používajú a navyše sú aj cenovo dostupné.

Jabra Move

Jabra Move prinášajú bezdrôtovú hudbu v nádhernom škandinávskom dizajne pre všetkých milovníkov hudby. Medzi materiálmi, z ktorých sú tieto slúchadlá vytvorené nájdete nerezovú oceľ, ale aj mäkkú látku a kožu, takže okrem vysokej trvácnosti s nimi užijete aj potrebný komfort. Navyše si môžete vybrať jednu z troch farieb, ktorá dokonale odrazí váš osobitný štýl.

Jabra Move

Jednoduché a rýchle párovanie má na starosti technológia Bluetooth 4.0, ktorá je známa aj svojou nízkou energetickou náročnosťou. Procesom párovania vás navyše povedie hlasový návod, vďaka ktorému ho zvládne aj úplný začiatočník.

Jabra Move

Integrovaná batéria hravo zvládne osem hodín nepretržitého prehrávania hudby, ale pre prípad, že by sa vám energia v batérii minula skôr, ako ste predpokladali, nájdete v balení aj microUSB kábel s 3,5 mm audio konektorom, vďaka ktorému môžete nerušene pokračovať v počúvaní vašej obľúbenej skladby.

Jabra Move

Štýlové, komfortné a výkonné slúchadlá Jabra Move si môžete v troch farebných verziách zakúpiť za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.