Reklama

iRobot Roomba 880 je tichší, rýchlejší, efektívnejší a nemá ani kefy!

Marek Šimunek

Vysávače iRobot sú našim čitateľom už známe. Spomeniem napríklad vysávač do bazéna iRobot Mirra, alebo tichého upratovača podláh vo vašom dome iRobot BRAAVA. Novinka s názvom iRobot Roomba 880 je tichý pracant do každej domácnosti.

Pozrite si

iRobot Roomba 880 po vyše pol roku fungovania v domácnosti

iRoboot Roomba 880

V dnešnom hektickom svete si inteligentné vysávače získavajú stále väčšiu a väčšiu obľubu. Vďaka nim totiž nemusíte venovať vysávaniu svoj drahocenný čas. Robotické vysávače môžu hravo urobiť všetku robotu za vás a to aj v prípade, že nie ste doma. Inovovaná verzia vysávača Roomba s číselným označením 880 sa môže pochváliť úplne novým systémom čistenia AeroForce. Ten by sa mal postarať o to, aby ste už nikdy nemuseli z kefiek vysávača dávať ručne dole všetky tie nečistoty a smeti, ktoré sa počas vysávania na nich zachytia. V tomto vysávači totiž ani kefky nie sú. Výrobca ich nahradil TPU (Thermoplastic polyurethane). Vďaka nim by mal byť vysávač ešte efektívnejší, ako v prípade predchádzajúcich verzií.

iRoboot Roomba 880

Podľa spoločnosti iRobot je sila vysávania dokonca päťnásobne vyššia oproti minuloročnému modelu. Výrobca navyše vypočul hlasy majiteľov predchádzajúcej verzie a tak nový model prinesie niekoľko zmien. V prvom rade je to jeden veľký HEPA filter namiesto dvoch menších a budúcich majiteľov istotne poteší aj väčší zásobník na nečistoty, ktorý pojme až o 60% viac nečistôt. Nakoniec, ak ste majiteľom predchádzajúceho modelu Roomba 780 a nadávate na dotykové tlačidlá, tak vedzte, že nový model konečne prinesie plnohodnotné hardvérové tlačidlá. Novinka je už v predaji na internetovej stránke spoločnosti iRobot, pričom cena tohto robotického pomocníka je 699,99 USD (521,98 €).

iRoboot Roomba 880

Foto: iRobot

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.