Reklama

iRobot, ktorý obíde aj exkrementy teraz kúpite až o 300 € lacnejšie!

Zdroj | iRobot
Števo Porubský
Zdroj | iRobot
Zdroj | iRobot

Robotický vysávač iRobot Roomba j7+ s unikátnou navigáciou a umelou inteligenciou je dnes možné kúpiť na webe až o 300 € lacnejšie, čo predstavuje až 30 % zľavu z pôvodnej ceny pri jeho uvedení na trh.

Ak máte domáceho miláčika a náhodou ste mali aj robotický vysávač, je vysoká pravdepodobnosť, že robota už nemáte. S týmto kúskom sa o prekvapenia báť nemusíte.

Obsah pokračuje pod reklamou

Robotický vysávač v minulosti nikdy nebol dostatočne múdry na to, aby zvyšky po domácich miláčikoch rozpoznal a jednoducho cez ne prešiel. Výsledok asi netreba rozpisovať. iRobot Roomba j7+ dokáže vďaka kamerám rozpoznávať prvky na podlahe a podľa potrieb sa im aj vyhnúť. Tento model vyššej strednej triedy je tak prvým robotom amerického výrobcu, ktorý má tzv. PrecisionVision Navigation.

Pozrite si

Vyskúšali sme najnovší iRobot Roomba j7+, ktorý obíde aj h…..o

Inak je to takmer identický model s modelom i7, resp. i7+ spred troch rokov. Rozdiel je hlavne v základňovej stanici, ktorá je nižšia, ale zároveň širšia vďaka čomu sa zmestí aj pod nižšie kusy nábytku (napríklad i konferenčný stolík) a prednej kamere.

Zdroj | iRobot

Systém PrecisionVision Navigation má využívať umelú inteligenciu a strojové učenie, takže čím viac bude Roomba j7 fungovať v domácnosti, tým ju bude lepšie poznať a vysávať rýchlejšie. Roomba si do pamäte ukladá aj mapy.

Zároveň vďaka rozpoznávaniu prvkov dokáže j7+ rozpoznávať aj predmety ako slúchadlá či iné káble na zemi, hračky a podobne. Umelá inteligencia v Roombe si zapamätá ich pozíciu a povysáva priestor pod nimi neskôr, keď tam už nebudú.

Samozrejmosťou sú všetky vymoženosti vyšších tried, vrátane ovládania hlasom pomocou Amazon Alexa alebo Google Assistant, možnosť tvorby Keep Out Zones, ale i podpora Genius 3.0 od iRobot. 

Robota iRobot Roomba j7+ (nemýliť si s iRobot Roomba Combo j7+) je dnes možné kúpiť za necelých 700 €. To je o 30 % menej ako bola jeho pôvodná cena pri uvedení na trh.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Zdroj | iRobot

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.