Reklama

iPin premení váš iPhone na skutočný prezentačný nástroj

Marek Šimunek

Načo by niekomu bolo laserové ukazovátko, ak má iPhone? Nie nezbláznil som sa. Stačí aby ste mali iPin a rázom máte z vášho iPhonu ultimátny prezentačný nástroj.

iPin

iPin je najmenšie a skutočne elegantne riešené laserové ukazovátko, ktoré v prípade, že často robíte prezentácie budete milovať. Toto malé zariadenie sa pripája priamo do 3,5 mm audio konektoru vášho iPhonu, pričom nechýba podpora staršieho iPhonu 4S, ale ani nových modelov iPhone 5/5C/5S. Samozrejme že samotné laserové ukazovátko by nebolo nič platné bez ovládacieho softvéru a tak si môžete v App Store zadarmo stiahnuť aplikáciu, ktorá sa postará o ovládanie laserového lúču.

Zaujímavo znie, že toto malé zariadenie môžete mať v audio konektore pripojené aj počas hovorov a to bez toho, aby malo nejaký vplyv na kvalitu, alebo samotné uskutočňovanie hovorov. V kombinácii so aplikáciou vo vašom počítači (dostupné pre Microsoft Windows a Apple OS X) môžete dokonca pomocou aplikácie ovládať aj prezentácie. K počítaču sa aplikácia pripojí pomocou technológie Bluetooth, alebo Wi-Fi. Ak iPin nepoužívate môžete ho jednoducho deaktivovať pootočením. A koľko takáto sranda stojí? Na stránke výrobcu si iPin môžete objednať za 49,99 USD (36,20 €).

iPin

Foto: iPinlaser.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.