Reklama

Insta 360 Pro - natáčajte videá v 8K Ultra HD!

Zdroj | Insta
Michal Spiegel
Zdroj | Insta
Zdroj | Insta

SD, HD, 4K Ultra HD. To už sú staré pojmy. Na trh prichádza špeciálna 360° kamera, ktorá dokáže zaznamenať neskutočné zábery v kvalite 8K Ultra HD. Privítajte Insta 360 Pro.

Špeciálna kamera Insta 360 Pro má guľový tvar so 6 menšími snímačmi, ktoré majú snímací uhol až 200″.

Kamera podporuje ethernet, HDMI, Wi-Fi či 4G pripojenie, takže možnosti sú skutočne rôznorodé. Pripojiť sa tak môžete nielen cez kábel, ale aj cez bezdrôtové siete.

Zdroj | Insta
Pozrite si

RED má nové profi kamery s 8K rozlíšením do 60 fps

Vo vnútri nájdete dobíjateľnú 5 000 mAh batériu s tým, že keď natáčate, môžete súčasne aj nabíjať kameru. Pri takejto kapacite by vám mala kamera na jedno nabitie ponúknuť až 75 minút natáčania. Pre potreby úložiska, kamera disponuje SD kartou alebo zabudovaným úložiskom s rýchlou možnosťou prenášania súborov.

O prenos kvalitného audia by sa mali postarať dva zabudované mikrofóny. Ako to vlastne funguje so sľubovanou kvalitou natáčania a fotenia? Ak chcete vytvoriť 360° fotografie, budete pracovať s rozlíšením 7 680 x 2 840. Čo sa týka videa, ak chcete 8K Ultra HD zábery, natáčate v kvalite 7 680 x 3 840 pri 30fps.

Zdroj | Insta
Pozrite si

Dell UP3218K: 5-tisícový monitor s 8K UHD rozlíšením

Kamera ponúka aj natáčanie v 3D kvalite, takže na svoje si prídu skutočne všetci. Insta 360 Pro sľubuje jednoduchosť a možnosť si svoje výtvory zdieľať na Facebooku, YouTube, Twitteri, WhatsAppe, Messengeri a WeCat.

Ak by ste mali záujem o kúpu tejto unikátnej kamery, podporovaná aplikácia je dostupná pre Mac, Windows aj iPad zariadenia.

Zdroj | Insta Pro

Vývojári projektu hovoria o revolúcii na poli videokamier a VR zariadení. Až s Insta 360 Pro si pravdepodobne natočíte kvalitné panoramatické fotografie.

Kamera sľubuje foto-realistické zábery pri 100 fps a kvalita snímkov je 8K Ultra HD. Zaujíma vás, čo za takúto mini kameru zaplatíte? Výrobca uvádza oficiálnu cenu Insta 360 Pro kamery, ktorá je nie malých 2 999 eur.

Zdroj | Insta
Pozrite si

V sobotu začína Olympiáda, Japonci ju budú pozerať v 8K rozlíšení!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.