Reklama

Inovatívná detská telka má množstvo funkcií a takmer štvrtinovú zľavu

Zdroj | KIVI
Richard Pliešovský
Zdroj | KIVI
Zdroj | KIVI

Naši starí rodičia sa musia chytať za hlavu a pýtať kam to tne svet speje, keď sa už vyrábajú pre deti dokonca aj televízory. To za ich čias boli radi, ak bola telka farebná a mala diaľkové.

Dnes je však iná doba, ktorá si žiada nové riešenia a tak sa to, čo na prvý pohľad neprináša nič pozitívne, začne javiť v úplne inom svetle. Taký aj i detský televízor s 80 cm uhlopriečkou.

Zdroj | KIVI
Obsah pokračuje pod reklamou

Televízor od výrobcu KIVI a prináša moderný spôsob, akým môžu vaše deti využívať čas. KIVI KidsTV 32″ je určený pre deti, čo znamená, že je nielen zábavný, ale i kreatívny. Má unikátny dizajn v štýle stavebnice umožňuje deťom prehrať si akúkoľvek smiešnu scénku, alebo si televízor vyzdobiť.

Oceníte ho aj vy, rodičia, pretože je vybavený všetkými bezpečnostnými prvkami, vďaka ktorým bude vaše dieťa úplne v bezpečí. FHD obrazovka, ochranné sklo a špeciálne funkcie nočnej lampičky robia z tohto TV ideálneho moderného kamaráta každého malého diváka.

Televízor má tiež mimoriadne užitočnú funkciu, najmä ak sa vaše dieťa bojí samé zaspávať v tme. Televízor je vybavený nočným osvetlením na zadnej strane, čo vytvára upokojujúce svetlo a pomáha ľahšie zaspávať. A čo ak sa vám nechce bežať každú chvíľu do detskej izby? Nastavte jas cez diaľkové ovládanie a prispôsobte vášmu malému spáčovi perfektné prostredie na spánok.

Zdroj | KIVI

Televízor KIVI KidsTV 32″ je navrhnutý tak, aby deťom poskytoval bezpečné prostredie na hranie. Ochranné sklo na obrazovke a bezpečné upevnenie zaistia, že odolá aj nárazom loptičiek pri akčnejšom hraní. Tvrdené sklo chráni obrazovku pred poškriabaním a špeciálna technológia Low Blue Light znižuje škodlivé účinky modrého svetla. Vaše deti môžete spokojne nechať sledovať ich obľúbené programy.

Detský obsah je veľmi starostlivo vybraný, rodičovská kontrola vám navyše umožňuje kontrolovať sledované programy, ako i čas strávený pred obrazovkou. Pohodlný diaľkový ovládač ponúka hlasové ovládanie pre jednoduchú navigáciu obľúbenými programami.

Televízor KIVI KidsTV 32″ sa predával za 349 €. V tejto chvíli ho viete zohnať už aj za 268,69 €, čo predstavuje úsporu 80,31 € (resp. 23 %). Pri objednávaní myslíte na jednu dôležitú vec: v prípade, že uvažujete nad tým, že si zadovážite tento e-bajk, dajte si pozor z akého obchodu ho kúpite. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným e-shopom.

Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.