Reklama

iLive Clock Radio zmení váš iPhone na nádherné stolové hodinky

Marek Šimunek

Dokov pre váš iPhone alebo iPod Touch sú plné internetové aj kamenné obchody. So zaujímavým riešením prišla spoločnosť iLive, ktorej dok okrem všetkých bežných funkcií ako je rádio, budík, časovač a iné premení vášho jablčného miláčika na nádherné stolové hodinky.

iLive Clock Radio dok

Je známe, že batéria v iPhone v prípade aktívneho používania nevydrží viac ako jeden pracovný deň a ak teda patríte k tým užívateľom, ktorý dávajú svojmu iPhonu denno denne zabrať je pre vás nabíjací dok takmer neoddeliteľnou súčasťou vášho iPhonu. Jednoduché vloženie bez potreby hľadania a pripájania káblov ocení nejeden aktívny užívateľ. Ako si však v nespočetnom množstve príslušenstva vybrať? Jedným z možných riešení môže byť aj nový dok iLive Clock Radio dok, ktorý zamaskuje váš iPhone ako stolové hodinky.

iLive Clock Radio dok

iLive Clock Radio ako už jeho názov naznačuje ponúka okrem bežných funkcií ako je dobíjanie iPodu Touch alebo iPhone, možnosti prehrávania vašich audio súborov alebo zabudovaného FM rádia aj niečo navyše. Po prvom vložení vášho iOS zariadenia do tohto doku sa objaví výzva pre stiahnutie bezplatnej aplikácie iLive Clock, ktorá ukončí kompletnú premenu doku na stolové hodinky a umožní vám využívanie funkcie ako časovač, budík alebo rôzne zobrazenia hodinových, minútových a sekundových ručičiek. Ak sa vám dok iLive Clock Dock zapáčil budete si musieť na jeho kúpu prichystať 49,99 USD (35,48 €).

Foto: iLive, www.petra.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.