Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ikonický headset Razer Kraken teraz kúpite o takmer polovicu lacnejšie!

Ikonický headset Razer Kraken teraz kúpite o takmer polovicu lacnejšie!
Zdroj | Razer
Stanislav Vinc
Ikonický headset Razer Kraken teraz kúpite o takmer polovicu lacnejšie!
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Hľadáte nové ozvučenie pre vaše herné zážitky? Headset Razer Kraken s nezameniteľným zeleným zafarbením teraz zoženiete so zľavou 42 %. Kompatibilný je pritom nielen s PC, ale aj hernými konzolami.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Ak patríte medzi fanúšikov seriálu The Big Bang Theory a zároveň technológií a hier, určite vám neunikli krikľavo zelené slúchadlá zavesené na počítači v byte Leonarda a Sheldona. Boli to práve slúchadlá Razer Kraken, ktoré teraz môžu byť vaše so zaujímavou zľavou.

Posted by Razer on Thursday, October 14, 2010

Razer Kraken vám ponúknu kvalitné ozvučenie vytvárané 50 mm neodymovými magnetmi s výkonom 30 mW a širokým frekvenčným rozsahom 12 Hz až 28 kWh. Kvalitný zvuk si pritom nebudete užívať iba vy, ale aj vaši spoluhráči, ktorí vás budú počuť zreteľne vďaka mikrofónu s pokročilým potláčaním šumu.

Ak vám počas hrania niekto vstúpi do miestnosti, mikrofón môžete okamžite stíšiť pomocou špeciálneho tlačidla umiestneného na prívodnom kábli. Na jeho konci mimochodom nájdete univerzálny 3,5-mm audio konektor, vďaka čomu si Razer Kraken budete môcť pripojiť k PC, smartfónu, ale aj herným konzolám.

Zdroj | Razer

Dlhé herné seánsy si budete môcť užívať bez bolesti uší vďaka náušníkom z mäkkej tkaniny a koženky, ktoré dokonca obsabujú aj gélové chladenie. Samotný rám slúchadiel je pritom vyrobený z hliníku, ktorý sa stará o ich trvácnosť, aj pomerne nízku hmotnosť na úrovni 322 gramov.

Slúchadlá Razer Kraken pôvodne dorazili do predaja s maloobchodnou odporúčanou cenou 80,90 €, no aktuálne si ich môžete zakúpiť za cenu už od 46,90 €. Aktuálnu cenu headsetu nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.