Reklama

IKEA x Swedish House Mafia, nová kolekcia produktov pre hudobných nadšencov

Zdroj | IKEA
Tomáš Šmidák
Zdroj | IKEA
Zdroj | IKEA

Smart domácnosť je jeden z trendov, ktorý bude v budúcnosti len a len rásť. Či už pôjde o reproduktory, žiarovky, rolety či iné doplnky. IKEA, ktorá sa už roky venuje výrobe nábytku pre každý typ domácnosti, sa prirodzene snaží preniknúť do tohto segmentu. Najnovšie kolekcia smart produktov vznikla v spolupráci so skupinou Swedish House Mafia.

Nová skupina smart zariadení má názov OBEGRÄNSAD, čo v preklade znamená nekonečno. Zameraná bude na hudobných nadšencov, hudobných producentov, DJ-ov a iných kreatívcov. Swedish House Mafia využila pri jej tvorbe svoje poznatky a skúsenosti, čím vedela vytvoriť produkty pre začiatočníkov, ale aj pokročilých.

Zdroj | IKEA
Obsah pokračuje pod reklamou

Kolekcia bude pozostávať z viac ako 20 produktov, ktoré boli dizajnované tak aby čo najlepšie zapadli do vašej domácnosti. Medzi nimi aj gramofón, LED svetlá, lampy, hodiny, laptop, tablet, reproduktor a iné. Produkty by mali byť cenovo dostupné a minimalisticky nadizajnované. Dominantou farbou bude čierna, ktorá je ikonickou farbou švédskej hudobnej skupiny. Kolekcia by mala byť dostupná od októbra 2022.

Nejde však ani zďaleka o prvú kolaboráciu, ktorú má IKEA na svedomí. V minulosti to boli napríklad smart reproduktory vyvinuté v spolupráci s americkým výrobcom audio techniky SONOS či herné vybavenie, pri ktorom sa švédsky výrobca nábytku spojil s Republic of Gamers.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.