Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

iLuun Air - USB kľúč z budúcnosti?

iLuun Air - USB kľúč z budúcnosti?
Zdroj | Kickstarter
Michal Spiegel
iLuun Air - USB kľúč z budúcnosti?
Zdroj | Kickstarter
Zdroj | Kickstarter

Chcete jednoduché zariadenie, ktoré vám umožní neobmedzený prístup k vašim dátam nech ste kdekoľvek? Možno vás zaujme nový projekt na Kickstarteri – iLuun Air.

Zariadenie, ktoré sa ničím nelíši od bežného USB v sebe skrýva viac ako sa zdá. Ide o prevratné úložisko, ktoré vám umožní bezdrôtovo ukladať, zdieľať a streamovať dáta medzi smartfónmi, tabletmi a počítačmi.

Zdroj | Kickstarter
Pozrite si

Čo je to USB, Universal Serial Bus?

Prenos súborov však prebieha plne bezdrôtovo, bez potreby internetu, či Cloudu. Napríklad, ak by ste na kľúč vložili filmy, fotky a seriály, všetci s prístupom môžu bezdrôtovo pracovať s týmto materiálom. Výdrž batérie je okolo 5 hodín.

Na zapnutý iLuun môže mať súčasne prístup viacero používateľov. Môže tak dosiahnúť cez zabudovanú osobnú Wi-Fi sieť, na ktorú sa môže pripojiť viacero žiadateľov.

Celý proces prenosu dát prebieha veľmi jednoducho a intutitívne a to vďaka smartfón aplikácii.

Zdroj | Kickstarter
Pozrite si

Kickstarter má na ekonomiku obrovský dopad

V prípade, že by ste chceli prenášať dáta po starom, máte možnosť zapojiť iLuun ako klasické USB 3.0, no s niekoľkonásobnou vyššou prenosovou rýchlosťou.

Čo je asi najväčšou výhodou je podpora u oboch mobilných systémov. Zariadenie tak môžete využívať nie iba s priateľským Androidom, ale aj s iOS.

Momentálna predobjednávková cena 32 GB modelu je nastavená na 59 dolárov. V prípade, že vás iLuun Air zaujal, neváhajte a kupujte z Kickstarteru. Dátum vydania je však nastavený až na marec 2017.

Zdroj | Kickstarter
Pozrite si

12 najúspešnejších tech projektov z Kickstarteru

V prípade, že chcete verziu s 64 GB pamäťou, zaplatíte si 79 dolárov. Pre najnáročnejších je pripravená ešte 128 GB verzia za 89 dolárov a 256 GB verzia za 149 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj