Reklama

iHome iA100ZE: rádio, budík, nabíjačka, reproduktory...

Marek Šimunek

Vlastníte už svoj vlastný iPad a radi by ste si počas jeho večerného nabíjania vypočuli vaše obľúbené skladby, prípadne ho využili aj ako budík? Všetko toto a ešte oveľa viac vám ponúkne prvá dokovacia stanica kompatibilná s iPadom, iHome iA100ZE.

iHome iA100ZE

Spoločnosť iHome nie je na trhu príslušenstva pre Apple produkty žiadnym nováčikom. V jej portfóliu nájdeme množstvo dokovacích staníc, externých reproduktorov a rádio budíkov určených pre iPody a iPhony. Teraz však pribudla dokovacia stanica, ktorá je ako prvá kompatibilná s Apple iPadom. Dokovacia stanica iHome iA100ZE je geniálnym spojením FM rádia s podporou Bluetooth pre bezdrôtové počúvanie hudby a rádio budíka s množstvom funkcií. Okrem už spomínaného iPadu podporuje aj iPhone a iPod Touch. Priamo pre model iA100ZE je určená aj aplikácia iHome+Sleep, ktorá je zadarmo dostupná v Apple App Store.

iHome iA100ZE

iHome+Sleep pridáva rôzne možnosti nastavenia budíka, ktorý podporuje aj funkciu „Snooze“ pre odloženie budenia a podľa nastavení plynule zvyšuje hlasitosť budíka. Okrem budenia ponúkne aj predpovede počasia, štatistické údaje o vašom spánku alebo aktuálne novinky zo sveta. Jednoduché dotykové rozhranie umožní rýchlu zmenu nastavení ekvalizéra alebo stíšenie alarmu. Jediným tlačidlom umožní synchronizáciu hodín s vaším iPadom, iPhonom alebo iPodom Touch a o čo najlepšiu reprodukciu vami prehrávaných MP3 skladieb sa postará technológia Bongiovi Digital Power Station. Bohužiaľ spoločnosť iHome neuviedla kedy a za akú cenu bude nový model iHome iA100ZE dostupný.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.