Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 8.11.2010

iGO My Way 2010 pre iPhone za menej ako 15 EUR!

Marek Šimunek

Najnovšia verzia navigačného softvéru pre Apple iPhone Nav N Go iGO My Way 2010 prináša okrem plnej podpory najnovšej verzie iOS 4, navigáciu na pozadí, najnovšie mapy a možnosť zakúpiť si mapy Slovenska a Českej republiky za menej ako 15 €.

Nav N Go iGo My Way 2010 iPhone

Pod pomerne zložitým názvom Nav N Go iGO My Way 2010 pre iPhone sa skrýva jednoduchá a súčasne aj prepracovaná 3D navigačná aplikácia, ktorú určite väčšina z vás pozná najmä z platformy Windows Mobile alebo sofistikovaných navigácií. Verzia pre Apple iPhone v najnovšej verzii ponúkne podstatných vylepšení. Tým hlavným a najočakávanejším je určite podpora iOS 4 a z nej plynúca možnosť navigácie na pozadí počas využívania iných funkcií iPhone. Istotne poteší aj podpora technológie Text-to-Speech pre rozpoznávanie textu a možnosť nákupu ďalšieho obsahu priamo z aplikácie. Jednoducho si tak obohatíte svoju navigáciu v iPhone o ďalšie platené funkcie podľa vašich požiadaviek.

Nav N Go iGo My Way 2010 iPhone

Okrem nových funkcií, optimalizácie aplikácie a najnovších mapových podkladov, ktoré v tejto novej verzii získate, je zaujímavým marketingovým ťahom, určeným najmä pre menších cestovateľov uvedenie verzie iGO My Way 2010 s mapovými podkladmi Slovenska a Českej republiky za vynikajúcu cenu 14,99 €. Ak teda využívate navigáciu najmä v našej rodnej krajine je pre vás práve táto ponuka ako stvorená. Aktuálny užívatelia získajú najnovšiu verziu iGO My Way 2010 samozrejme formou bezplatnej aktualizácie cez App Store. Ak však ešte stále rozmýšľate nad navigačným softvérom pre váš iPhone, nenechajte si ujsť kompletné riešenie Car Kit pre iPhone, ktoré si môžete za cenu od 64 € do 105 € kúpiť na internetovej stránke www.i-go.sk. Okrem samotnej aplikácie tak získate podľa varianty aj kvalitný aktívny alebo pasívny držiak pre iPhone značky Brodit s revolučným prichytením vo vozidle systémom ProClip spolu s bezplatnými aktualizáciami aplikácie a mapových podkladov v budúcnosti.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.