Reklama

IFA 2014 | Sony A15 je MP3 prehrávač pre hudobných nadšencov

Marek Šimunek

Ak sledujete svetové novinky, možno ste už o Walkmane A15 od Sony počuli. Model totiž už bol predstavený na domácom japonskom trhu. Výstavu IFA 2014 však spoločnosť využila na to, aby tento zaujímavý kúsok priniesla aj na starý kontinent.

Sony Walkman NWZ-A15

Sony Walkman NWZ-A15 je určení najmä ľudom, ktorí si potrpia na kvalite reprodukcie. Nie je žiadnym tajomstvom, že to, čo máme vo svojich smartfónoch, prípadne iPodoch sa vo väčšine prípadov ani nepribližuje tomu, čo počúva citlivé ucho nadšenca. Preto A15 podporuje všetky kódeky, ktoré sa vyznačujú minimálnymi stratami kvality (FLAC, AIFF, WAV, ALAC a iné).

Sony Walkman NWZ-A15

Kvalitné audio potrebuje aj dostatok miesta, preto má integrovaná pamäť kapacitu 64 GB a samozrejme nechýba možnosť jej rozšírenia pomocou microSD kariet až do veľkosti 128 GB. Ak sa niekto zameria na zvuk, určite mu nebude vadiť jednoduché prostredie, alebo 2,2” displej so slabým rozlíšením 320 x 320 pixlov.

Sony Walkman NWZ-A15

Chcete vedieť čo taká sranda bude stáť? Oficiálna cena pre Európu ešte stanovená nebola, ale ak budeme vychádzať z tej americkej (299 USD), tak môžeme rátať s podobnou sumou v eurách.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2014 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Foto: Sony

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.