Reklama

IFA 2014 | Logitech K840 – nápad klávesnice za 100 bodov!

Števo Porubský

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480

Logitech na práve prebiehajúcej výstave IFA 2014 predstavil unikátnu Bluetooth klávesnicu Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480. Šialený názov však hovorí za všetko. Klávesnica sa k prakticky akémukoľvek zariadeniu pripája pomocou Bluetooth 4.0 a vďaka multipoint technológii zvláda prácu s trojicou zariadení súčasne. Nebojte sa však, že na troch zariadeniach budete písať to isté.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480

Na rýchle prepínanie medzi nimi poslúži malé koliesko Easy-Switch v ľavej hornej časti klávesnice. Okrem toho Logitech pridal aj úzku priehlbeninu, akýsi jednoduchú stojan pre smartfóny alebo tablety. Súčasne tak môžete mať na očiach až tri zariadenia.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 funguje so všetkými známymi platformami. Pokojne tak môžete písať e-mail vo Windowse, posielať SMS cez Android či písať elektronickú knihu na iPade. Nechýba podpora Mac OS či Chrome OS. O Linuxe sa výrobca ale nevyjadruje. Ešte lepšou správou je cena. Tá je stanovená na 49,99 dolárov, teda zhruba toľko aj eur. Predávať sa začne už tento mesiac vo viacerých farbách.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2014 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Foto: Logitech

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.