Reklama

IFA 2013 | Philips M1X-DJ - Armin Van Buuren odporúča!

Roman Calík

Philips veľkolepo počas výstavy IFA 2013 predstavil reproduktor s integrovaným mixážnym pultom. Vďaka vášmu tabletu, a špeciálnej aplikácii dobre zabavíte vašich priateľov.

Philips M1X-DJ

Ak ste niekedy túžili mixovať ako DJ, možno vás zaujme nová hračka od Philipsu. Veľký reproduktor s mixážnym pultom Philips M1X-DJ totiž navrhoval s výrobcom známy Armin Van Buuren. Ten novinku aj osobne predstavil verejnosti priamo počas výstavy IFA 2013.

Philips M1X-DJ

Ak si chcete Philips M1X-DJ naplno užívať, je potrebné pripojiť k nemu iPhone alebo iPad. Samozrejmosťou je nový konektor, no nechýba ani podpora Bluetooth. Teoreticky by ste tak mohli cez zariadenie prehrávať aj skladby z Android smartfónov či tabletov, avšak špeciálna aplikácia djay 2, cez ktorú si užijete všetky vychytávky novinky, je len pre iOS. Celkový hudobný výkon systému je 80 Wattov. Vďaka špeciálnym DJ ovládacím prvkom môžete mixovať rôzne skladby, upravovať si BPM či dokonca využiť automatické nastavenie BPM cez tlačidlo SYNC. Nechýba stíšenie skladieb, scratchovanie, možnosť vkladania špeciálnych zvukov a samozrejme dvojica kruhových ovládačov. Tak ako pri profesionálnych zariadeniach môžete počas prehrávania skladby počúvať v slúchadlách ďalšiu, ktorú si pripravujete na mixovanie a celé sety si samozrejme môžete aj nahrávať.

Philips M1X-DJ
Hneď ako Armin Van Buuren opustil svoj M1X-DJ, vyskúšal som si ten istý kus aj ja 🙂

Philips M1X-DJ je jedno z najzaujímavejších zariadení výstavy, skutočne sa s ním výrobca s Arminom poriadne vyhrali. Viem si predstaviť, že s novinkou prídem na pláž a začne párty. A cena? M1X-DJ sa začne predávať v novembri za 399 €.

Philips M1X-DJ

Philips M1X-DJ

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2013 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.