Reklama

IFA 2013 | Jabra Solemate Mini je menší, ale s dostatkom výkonu

Marek Šimunek

Spoločnosť Jabra si zopakovala minuloročnú výstavu IFA a aj na tej tohtoročnej predstavila reproduktor inšpirovaný teniskou. Je rovnako odolný, kompaktnejší a s viac než dostatočným hudobným výkonom na cesty.

Jabra Solemate Mini

Odolný Bluetooth reproduktor je vynikajúcim spoločníkom na cesty, pláž, alebo na stanovačku. Už minuloročný model inšpirovaný teniskou Jabra Solemate zožal úspech a práve preto sa spoločnosť rozhodla uviesť jeho inovovanú verziu. Rovnako, ako jeho starší súrodenec je aj Solemate Mini pripravený na nešetrné zaobchádzanie, takže nejaký ten pád, prach, alebo postriekanie vodou mu problémy robiť nebudú. Navyše je nový model ešte menší a to podľa spoločnosti Jabra pri zachovaní vynikajúcich zvukových vlastností minuloročného modelu. Starať sa o neho bude dvojica reproduktorov s vynikajúcimi basmi. Keďže je Solemate Mini prenosným reproduktorom, musí sa spoliehať aj na integrovanú batériu. Tá by mala vydržať osem hodín nepretržitého prehrávania hudby.

Jabra Solemate Mini

Zdroj hudby môžete k Solemate Mini pripojiť pomocou technológie Bluetooth, s rýchlym spárovaním vďaka NFC, ale samozrejme aj štandardne pomocou 3,5 mm audio konektoru. Kábel na pripojenie je dokonca priamo integrovaný do prenosného slúchadla. Ako sme si už v prípade podobných prenosných reproduktorov zvykli, bude aj Jabra Solemate Mini dostupná v niekoľkých farbách. Okrem konzervatívnej čiernej si tak budete môcť vybrať aj odvážnu žltú, červenú a nakoniec aj modrú. Jabra Solemate Mini by sa mala čoskoro objaviť v predaji koncom septembra, pričom odporúčaná cena bola stanovená na 99 €.

Jabra Solemate Mini

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2013 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Foto: Jabra, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.