IFA 2012 | Nový prírastok rodiny Logitech UE nesie meno Boombox

Doby kedy ste si na pláž, alebo stanovačku brali malý CD prehrávač sú dávno preč. Ak chcete byť in aj v súčasnosti budete sa musieť vybaviť bezdrôtovým reproduktorom, ako napríklad nový Logitech UE Boombox.

Logitech UE Boombox

Aj medzi prenosnými reproduktormi nájdete rozdiely. Ak si potrpíte na kvalite reprodukcie, ktorá nie je obmedzovaná dĺžkou káblov, pravdepodobne ste už počuli o prenosných reproduktoroch spoločnosti Logitech s prívlastkom UE (Ultimate Ears). Vynikajúci reproduktor Logitech UE Air Speaker, ktorý sme pre vás otestovali v poslednom vydaní TECHBOX 7-8/2012 doplnil Logitech počas výstavy IFA 2012 aj prenosným reproduktorom, ktorý si môžete zobrať kdekoľvek. Už priamo konštrukcia využívajúca prvky hliníka sľubuje zvýšenú výdrž oproti jeho plastovým konkurentom, nehovoriac o tom, že prívlastok UE a osem reproduktorov sú prísľubom skutočne neopakovateľných hudobných zážitkov. Tým však výhody tohto priateľa na cesty nekončia.

Logitech UE Boombox

Smartfóny a tablety k UE Boombox-u pripojíte pomocou technológie Bluetooth, ktorej dosah je viac ako 15 metrov od reproduktoru. Logitech UE Boombox môžete spárovať až s ôsmymi zariadeniami, pričom súčasne k nemu môžu byť pripojené až tri zdroje hudby. Jednoducho sa tak na chate stane DJ-om ktokoľvek z vašich priateľov. Ak ani to nestačí, alebo potrebujete využiť zdroj hudby, ktorý nedisponuje technológiou Bluetooth, postačí využiť 3,5 mm audio konektor. Integrovaná batéria pritom poskytne dostatok energie na plnohodnotnú zábavu po dobu šiestich hodín. Nový reproduktor Logitech UE Boombox by sa mal čoskoro objaviť na trhu za odporúčanú cenu 249,99 €.

Logitech UE Boombox

Za pozvanie redaktorov a hradenie pobytu na IFA 2012 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Foto: Logitech, TECHBOX

Komentáre k článku