Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #PC
  • 2 min.
  • 26.2.2019

Ideálny počítač pre domácu kanceláriu: Lenovo IdeaCentre AIO A340

Ideálny počítač pre domácu kanceláriu: Lenovo IdeaCentre AIO A340
Richard Pliešovský
Ideálny počítač pre domácu kanceláriu: Lenovo IdeaCentre AIO A340

Počítače typu all-in-one (AIO) sú modernou náhradou klasických a nevzhľadných PC. Určené sú skôr na kancelársku prácu, ako na hranie najnovších herných titulov. Majiteľov potešia rozumnou cenou a malými nárokmi na priestor.

Lenovo a jeho AIO sú rozumnou voľbou pre všetkých, ktorí nepotrebujú prenosný počítač, alebo ho majú a chcú doplniť o ďalší, čo má väčšiu obrazovku, plnohodnotnú klávesnicu a ďalšie výhody, ktoré z tejto konštrukcie vyplývajú. Hovorím z vlastnej skúsenosti, jeden taký doma máme.

Zdroj | Lenovo

IdeaCentre AIO A340 vďaka svojmu príjemnému dizajnu ľahko zapadne do každej domácnosti alebo kancelárie. Vzhľad počítača charakterizuje minimalistický zakrivený stojan, ktorý sa odlišuje od množstva nudných desktopov.

Zdroj | Lenovo

IdeaCentre sa ponúka v dvoch farebných prevedeniach, elegantný Business Black alebo decentný Foggy White. Používateľov poteší úzky rámik okolo obrazovky, tá je na výber s 22- alebo 24-palcovým Full HD displejom.

Pozrite si

Vylepšené notebooky Lenovo ThinkPad T490, T490s a T590

Vo vnútri sa nachádza procesor Intel Core i5-8400T s grafickou kartou AMD Radeon 530 (alebo integrovanou grafiku). Používateľ si môže tiež vybrať procesor siedmej generácie AMD A9-9425 s grafickou kartou Radeon R5 pre bežnú kancelársku prácu, či bežné domáce využitie, ako je návšteva sociálnych sietí, e-shoping, surfovanie na webových stránkach, posielanie e-mailov, úprava fotografií a podobne.

Dostupnosť 22-palcového modelu IdeaCentre AIO A340 s procesormi ​​AMD a Intel sa začne predávať v marci za 499 eur. Väčší, 24-palcový model s procesorom Intel bude dostupný od marca za 599 eur. Ceny sú už s DPH.

O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2019 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2019 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Lenovo (Slovakia), ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.