Reklama

iconX A420 FLAT: Navigácia pre Slovákov?

Roman Calík

Cena, cena, cena… súhlasíte, že je jedným z najdôležitejších faktorov nákupu? Pozrite sa na najlacnejšiu 4,3 palcovú navigáciu so slovenským softvérom Sygic!

iconX A420 FLAT

Ak uvažujete o kúpe GPS navigácie, rozhodne by ste nemali prehliadnuť novinku iconX A420 FLAT v ponuke spoločnosti MILCOM. Štíhle (12,5 mm) a na svoju cenu dostatočne atraktívne telo GPS navigácie v sebe ukrýva 4,3 palcový dotykový displej s rozlíšením 480 x 272 bodov, ktorý sa stal v ponuke prenosných navigácií štandardom. Na tele nájdete miniUSB konektor pre nabíjanie a spojenie s počítačom, 3,5 mm konektor pre pripojenie slúchadiel a slot pre microSD pamäťové karty. V útrobách novinky poteší GPS prijímač SiRF 3i+, 500 MHz procesor SiRF Atlas IV, 128 MB flash pamäť a samozrejme nechýba ani operačný systém Windows CE .Net 6.0, na ktorom beží aj navigačný softvér Sygic Mobile Maps 9 s mapami celej Európy. Slovenský softvér je výbornou voľbou, jeho obľúbenosť neustále narastá, a to po celom svete. Chýbať vám tak nebude napríklad radenie do jazdných pruhov, upozornenia na radary, množstvo podrobných nastavení a intuitívne prostredie s jednoduchým ovládaním. V menu zariadenia nájdete aj prehliadač obrázkov.

iconX A420 FLAT so Sygic Mobile Maps 9

iconX A420 FLAT so Sygic Mobile Maps 9

No nekúp to!

Vstavaná 1 100 mAh batéria by vám mala vydržať približne 3,5 hodiny. Ak rozmýšľate, prečo o navigácii píšeme aj na našich stránkach, odpoveďou je vynikajúci pomer cena/výkon. Totiž odporúčaná cena navigácie je 119 €. Dá sa povedať, že sa nám nepodarilo nájsť na Slovensku lacnejšiu navigáciu so 4,3 palcovým displejom, ktorej v zásade nič nechýba, vyzerá pomerne atraktívne a ponúka mapy celej Európy (44 krajín). Niektorým užívateľom síce môže chýbať TMC prijímač, aktívny držiak či Bluetooth, avšak tieto parametre stále nie sú výsadou najdostupnejších navigácií.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.