Reklama

iCarpus: Nápad za milión?

Roman Calík

Vymyslieť príslušenstvo, ktoré je univerzálne, cenovo dostupné a možno ani nie tak zbytočné, to chce naozaj skvelý nápad. Držiak iCarpus ním rozhodne je!

iCarpus

Dnes sú už samozrejmosťou plne dotykové telefóny, kde si môžeme naplno užívať multimédiá. Ak takéto prístroje nemáte len na telefonovanie, určite si radi s priateľmi pozriete fotografie či videá v telefóne alebo rovno na YouTube. Držanie telefónu v ruke môže byť po chvíli otravné a určite ste sa už ocitli v situácii, že ste na stole hľadali niečo, o čo telefón opriete. Pomôže pohár piva, niekedy aj tanier zo Slovak Pubu či kniha, no existuje aj niečo praktickejšie.

iCarpus

iCarpus je totiž neuveriteľne jednoduchý a prenosný stojan, ktorý si možno zamilujete. Stačí doňho vložiť telefón s obalom či bez, rozhodnúť sa pre správnu polohu na výšku/na ležato a môžete sledovať trebárs i váš obľúbený film vo dvojici. Výhodou je i univerzálnosť, totiž je jedno, aký telefón do neho vložíte, pre dostupné modely vrátane veľkého HTC HD2, by sa mal bezproblémov rozovrieť. Vo vrecku sa navyše stratí, veď jeho hmotnosť je menej ako 30 gramov. Poteší aj cena, 12,99 dolárov (približne 10,09 €) je celkom prijateľných. Tak čo, je to nápad za milión? Pozrite si aj priložené video.

iCarpus iPhone

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.