Reklama

Huawei P8 max je dvojča P8 so 6,8-palcovým displejom!

Roman Calík

Huawei dnes ukázal aj väčšiu verziu svojej novej vlajkovej lode P8. V porovnaní s konkurenciou je najtenším phabletom, dostane vás aj výbavou.

Huawei P8 max

POZRITE SI: Huawei P8 – nová vlajková loď s unikátnym fotoaparátom

Po veľkom predstavení novej vlajkovej lode Huawei P8 sme sa dočkali aj väčšej verzie novinky. Hardvér je takmer identický, nechýba napríklad rovnaký nový 13 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou a CMOS snímačom s RGBW maticou. Samozrejmosťou je aj identický 64-bitový procesor HiSilicon Kirin s 8 bigLITTLE jadrami a takom 2 GHz (4x) + 1,5 GHz (4x) či3 GB pamäť RAM.

Huawei P8 max

Najväčším lákadlom veľkej verzie Huawei P8 max bude rozhodne displej. Ten má uhlopriečku až 6,8 palca, pričom využíva  Full HD rozlíšenie a technológiu JDI IPS-NEO. V porovnaní s iPhone 6 Plus má mať aj výrazne lepší a kontrastnejší displej.

Huawei P8 max

Novinka má zaujať aj batériou. Jej kapacita je totiž 4 360 mAh, čo má vydržať napríklad na 15 hodín surfovania na webe alebo až 10 hodinové prehrávanie filmov.

Huawei P8 max

Opäť sa môžete tešiť aj na kvalitné materiály, hliníkové telo so sklom Gorilla Glass 4 je dnes akousi ikonou medzi zariadeniami na trhu. Zaujímavé je aj riešenie chladenia zariadenia. Vraj by ste nemali cítiť prehrievanie aj vďaka špeciálnej 7-vrstvovej štruktúre tela. Mimochodom, hrúbka Huawei P8 max je 6,8 mm.

Huawei P8 max

Huawei P8 max

Zaujímavé je i príslušenstvo, špeciálne puzdro zobrazuje udalosti podobne ako na flipovom puzdre pre Samsung Galaxy Note 4 či HTC One M8/M9. A ak ste zvedaví na cenu novinky, tak za 32 GB verziu zaplatíte 549 € a za Premium 64 GB verziu 649 €.

Huawei P8 max

Huawei P8 Max

Huawei P8 Max

Huawei P8 Max

Huawei P8 Max

Huawei P8 Max

Foto: TECHBOX, Huawei

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.