Reklama

Huawei má slúchadlá ako nikto iný. Nikdy nevypadnú z uší

Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Značka tak prekonáva sama seba, pretože už model Huawei Watch Buds mal zvláštny tvar. FreeClip majú ešte neošúchanejší dizajn, ktorý má však svoje opodstatnenie.

Slúchadlá pripomínajú náušnice, resp. piercing vďaka dizajnu C-mostíka. To znamená, že tieto nástavce sa pripínajú na zadnú časť uší, čo predstavuje veľkú inováciu.

Huawei tvrdí, že takýto dizajn je založený na viac ako 10 000 celosvetových údajoch o ľudskom uchu (nech to už znamená čokoľvek). Zaujímavé je, že FreeClip budete môcť nosiť zameniteľne v každom uchu. Majú tiež krytie IP54, takže im neuškodí pot počas športovania a fyzických aktivít.

Obsah pokračuje pod reklamou

FreeClip ponúkajú funkcie, ako je technológia čistého volania pomocouAI, podporujú kodeky SBC, AAC, a LC3, využiť tiež môžete L2HC, ale len v so zariadením Huawei. Slúchadlá sa ovládajú gestami a umožňujú dvojbodové pripojenie.

Zdroj | Huawei

Čo sa týka výdrže na jedno nabitie, môžete počítať zhruba s ôsmymi hodinami výdrže batérie, alebo celkovo 36 hodinami s použitím nabíjacieho puzdra. Funkcia rýchlonabíjania sa postará o tri hodiny reprodukcie už z 10-minútového nabíjania. Nechýba ani podpora bezdrôtového nabíjania. Každé slúchadlo má 55 mAh batériu, puzdro je vybavené batériou s kapacitou 510 mAh.

Cena slúchadiel nie je najmenšia. V Európe sa predávajú za 199 €. K dispozícii sú v dvoch farbách. Predávať sa začnú od 2. januára (čierna), resp. od 15. (fialová). Ak si slúchadla predobjednáte do konca roka, získate grátis fitness náramok Huawei Band 8.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.