Reklama

Huawei Honor 3X Pro má osemjadrový procesor a kryt s imitáciou kože

Marek Šimunek

Huawei uviedol na domácom čínskom trhu novinku s názvom Honor 3X Pro, ktorá svojim dizajnom jasne zapadá medzi ostatné smartfóny značky. Odlišuje ju však zadný kryt, ktorý používa imitáciu kože. Aj vám sa zdá, že ste tento prvok už niekde videli? Rovnaký povrch totiž nájdete aj na Samsungu GALAXY Note 3.

Huawei Honor 3X Pro

Po hardvérovej stránke je však Honor 3X Pro veľmi dobre vybavený. Základom je 5,5“ Full HD displej, pod ktorým nájdete prostredie operačného systému Android 4.4. Ten je samozrejme skrytý pod grafickou nadstavbou Emotion UI2.0. O jeho pohon sa stará osemjadrový procesor Mediatek s taktom 1,7 GHz, ktorý má k dispozícii 2 GB operačnej pamäte. Integrovaná pamäť má kapacitu 16 GB a zatiaľ nie je známe, či ju bude možné rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD.

Huawei Honor 3X Pro

Batéria bude mať pomerne slušnú kapacitu 3 000 mAh, čo by mohlo byť prísľubom veľmi dobrej výdrže na jedno nabitie. Nechýba ani 13 Mpx hlavný fotoaparát, ktorý pochádza od Sony a 5 Mpx webkamera. Honor 3X Pro by mal disponovať vďaka technológii DTS aj veľmi dobrým zvukovým prejavom. Bohužiaľ nie je známe, či sa tento model, prípadne iné na ňom založené smartfóny objavia aj na európskych trchoch.

Foto: vmall.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.